reklama

Plesové trendy 2018: Slaďte šaty s barvou očí!

reklama

Trendy barvami pro letošní plesovou sezónu jsou červená, modrá, zelená a všechny pastelové barvy. Hitem je také výrazné líčení s důrazem na oči. Třpytky, metalické stíny, ale i samotná barva vašich očí jsou důležitými doplňky a měly by společně ladit. Jak můžete jednoduše zdůraznit nebo úplně změnit svou přirozenou barvu očí, aby vynikla v kombinaci s vašimi šaty? Barevnými kontaktními čočkami.

V minulosti byly trendem takzvané „crazy“ kontaktní čočky, které dávaly očím netradiční, často bláznivé barvy a tvary. Mohli jste mít pohled upíra, kočičí oči, nebo oči „bez duhovek“. Nyní jsou naopak hitem barevné kontaktní čočky, které se vrací k přirozenosti a vypadají stejně jako klasické oko. Díky nim je možné buď zvýraznit přirozenou barvu svých očí nebo ji naopak zcela změnit. Barevnými čočkami můžete dokonce i opticky zvětšit oči.  V kombinaci s barvami plesových šatů pak dojde k úžasnému efektu, protože barva oblečení zvýrazní nebo naopak ztlumí barvu očí. Modrooká kráska v modrých šatech tak může svým výrazným pohledem oslnit, i když původně byly její oči třeba oříškové.

Chcete-li na plese uhranout svým vzhledem, vyzkoušejte jednorázové barevné kontaktní čočky TopVue Color ve verzi dioptrické i bez dioptrií. Jejich výhodou je, že jsou jednodenní, takže není třeba je čistit, po použití je jednoduše vyhodíte. Hydrogelový materiál zajišťuje přizpůsobivost oku a příjemné nošení čočky po celý den. Čočky jsou vybaveny UV filtrem, takže chrání oko proti škodlivému slunečnímu záření. Barevné kontaktní čočky TopVue Color se prodávají v šesti barvách (hnědá, zelená, modrá, soft grey, sapphire blue a fresh green) v balení po 10 kusech.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama