reklama

Komorná Kitty jde na mateřskou

reklama

Už je to tak. Zpěvačka Marie Křížová je v sedmém měsíci a v pátek si naposledy v Divadle Kalich střihla roli komorné Kitty v muzikálu Robin Hood. Naposledy před porodem, který, podle odborníků, vyjde na závěr března. Pak ale, jak prozradila, opět nastoupí na prkna, co znamenají svět a až se potomek aklimatizuje na tomto světě, vrátí se zpět.

Zatím si „jiný stav“ užívá zcela bez problémů. „Je mi fajn. Žádné předporodní cviky nebo poradny neabsolvuji, protože se cítím skvěle. Právě při představení Robina Hooda jsme se s manželem Honzou před osmi lety poznali a je symbolické, že tohle představení je i moje poslední před tím, než přivedu na svět našeho syna,“ nechala se slyšet nastávající maminka.

Taťka Honza, mimochodem muzikálové hvězda, který je v současnosti více v Německu, kde je v anagažmá a hraje hlavní roli v Plesu upírů, coby Robin z Loxley v Kalichu nechyběl. „Jsme s Maruškou stále na cestách. Více ale ona jezdí za mnou a nemá s cestováním problémy. Oba se strašně moc těšíme na našeho mrňouska. Už máme téměř kompletní výbavičku, takže by se syn mohl okamžitě nastěhovat. Ovšem počkáme si pár týdnů a dáme mu ještě chvilku ten nezbytný čas, než přijde na svět,“ nechal se slyšet natěšený Honza Kříž, který prý rozhodně nebude u porodu chybět.

Jak budoucí rodiče prozradili, mají pro potomka už vybrané jméno. „Pravděpodobně, ale ne zatím stoprocentně, jsme se shodli, že se bude jmenovat Filip nebo Jan. Ovšem protože obě jména se nám zamlouvají, možná bude mít v křestním listě obě, takže by mohl být Filip Jan Kříž. Berte to ovšem trošku s rezervou, protože na konečné vyřešení máme ještě nějaký čas a čas, jak známo, mnohé věci mění,“ s tajuplným úsměvem dodali jedním hlasem nastávající rodiče, kteří po děkovačce Robina Hooda, kde od kolegů z divadla dostali pro malého náklaďák , míč a jiné nezbytné hračky pro potomka, ještě krátce zapózovali a namířili si to domů.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama