reklama

Kouzla maskérů. Proměny Lukáše Vaculíka a Hynka Čermáka v novém filmu Ten, kdo tě miloval

reklama

Komedie Marie Poledňákové často končí na předních místech žebříčků popularity, přesto se chystaný film Ten, kdo tě miloval podle její knižní předlohy lehce vymyká jejím zajetým žánrovým kolejím. Přidává prvek krimi.

A protože ho není kvůli zdravotnímu stavu schopna režírovat, ujmul se tohoto nelehkého úkolu režisér Jan Pachl, který v poslední době slavil velký úspěch se seriály Cirkus Bukowsky a Rapl.Navazuje tak i na plodnou spolupráci s Hynkem Čermákem, Pavlem Řezníčkem a Lukášem Vaculíkem.

Čermák i Vaculík prošli kvůli roli vzhledovou proměnou. Další postavu představuje Václav Postránecký, pro kterého je to několikátá účast na filmu Marie Poledňákové, loni to dokonce bylo 35 let od premiéry legendárního snímku S tebou mě baví svět. Soňa Norisová se po několika hlavních rolích v detektivních seriálech vrací na velké plátno.

Pak se můžeme těšit na Evu Holubovou, Jitku Smutnou nebo Lívii Bielovič. Natáčení probíhalo už od listopadu na několika místech České republiky a štáb si několikrát užil velice nepříjemné počasí, ale kousek od Prahy během nezvykle teplého ledna musel simulovat vánoční atmosféru umělý sníh.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama