reklama

Podléhá tento pohledný lamač dívčích srdcí duchařině a šamanismu?

reklama

Někdo tančí s vlky, jiný zase s duchy. Frontman kapely Perutě, Milan Peroutka, syn stejnojmenného a tragicky zesnulého bubeníka legendárního Olympiku, má pro strach uděláno. Denně vyvolává duchy, dovádí s nimi a ještě se tím chlubí!

Nejedná se ovšem o nadpřirozené bytosti z druhé strany, tedy alespoň do chvíle, než se rozzáří reflektory na jevišti. Milan Peroutka, který se hudbě věnuje od narození a sbírá úspěchy nejen se svou kapelou Perutě, ale i jako herec a moderátor, neodmítá žádnou výzvu a tak když přišla nabídka na novou muzikálovou pohádku „Ať žijí duchové“, s radostí ji přijal! „S nabídkou do muzikálu jsem si splnil několik snů. Zaprvé si zahraju v pěkné české pohádce s líbivými českými písničkami, za další si v ní zahraju studenta Damu, což se mi ve skutečném životě nepoštěstilo,“ prozradil nám Milan s úsměvem.

Sám ale přiznává, že v tanci, který k muzikálům neodmyslitelně patří, už spíš pokulhává. „Snažím se na tom ale svědomitě makat a věřím, že to do prvního představení všechno doladím. Všechno je pro mě nové, neokoukané a vzrušující,“ třese se Peroutka nedočkavostí před první publikum. Vše má skvělé načasování a Milan teď skripta a posluchárny vyměnil za prkna, která znamenají svět. „Čerstvě jsem odstátnicoval a teď se můžu naplno věnovat zkoušení. A věřte, je to daleko zábavnější, než průběh příprav ke státnicím.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama