reklama

Podprsenková královna na všechno peče

reklama

Zatímco na přehlídkových molech Kateřina Votavová předvádí svou dokonalou postavu (o dekoltu ani nemluvě), v rámci předvánočních příprav dělá všechno pro to, aby si ji zkazila. Od rána do večera peče bezlepkové vánoční cukroví, a jak sama říká, nedá jí to, aby si večer pravidelně nedala talířek a horkou čokoládu k tomu.

„Vánoce jsou vždycky trochu útok na štíhlou linii, ale bez dobrého jídla a neustále plného talíře cukroví by to prostě nešlo, to by nebyly Vánoce,“ říká Kateřina a doplňuje, že jí navíc pečení a vaření neskonale baví. O to víc, že její snoubenec Jiří Wohlmann je vděčný strávník. „Ne snad, že bych se snažila si ho před svatbou vykrmit, ale každá kuchařka je ráda, když tomu, pro koho vaří a peče, chutná.“

V tuto chvíli má Katka napečeno deset druhů cukroví, a chystá se na další. A protože nám dala ochutnat, můžeme potvrdit, že tahle kráska se klidně může od minuty vdávat, je vidět, že když ji maminka ještě jako teenagerku nutila, aby se naučila vařit a péct, dávala Katka skutečně pozor.

„V pubertě jsem si opravdu říkala: K čemu mi to bude?! Budu jíst po restauracích a vánoční cukroví si koupím, ale jak člověk stárne, tak má mlsný jazýček a zjistí, že doma si to prostě vždycky udělá lepší.“ I za cenu toho, že v lednu a v únoru bude muset častěji chodit do posilovny a cvičit. „Protože bříško si chci nechat, až otěhotním,“ naznačuje modelka své plány do budoucna.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama