reklama

Moje Jóga přivádí nejlepší jógové lektory k vám domů

reklama

Díky novému webovému serveru Moje Jóga se může i váš domov proměnit v jógové studio. Stačí jen podložka a tablet nebo chytrý telefon, na kterém se můžete připojit na www.moje-joga.cz. Prostřednictvím šikovných filtrů si vyberete, na jakou lekci máte chuť.

Přední čeští jógoví lektoři pro vás připravili videa různé délky a intenzity, pro začátečníky i pokročilé, pro milovníky pomalejších jógových směrů i dynamičtějších sekvencí, od krátkého protažení po plné hodinové lekce. „Pro nadšené jogíny i pro ty, kteří se s tímto stylem cvičení teprve seznamují, je na serveru Moje Jóga připravena řada videí, která každý týden obohacujeme o další lekci. Nechybí sestava proti bolestem zad, jóga pro těhotné nebo dětská jóga. Rádi bychom, aby si na Mojí Józe vybral každý,“ přibližuje obsah a fungování serveru zakladatelka Mojí Jógy, lektorka Markéta Faustová.

Do konce října je Moje Jóga v testovacím provozu a zájemci si mohou cvičení podle videí vyzkoušet zdarma. Od listopadu přechází do placeného režimu. Formou předplatného bude možné objednat si časově limitovaný přístup do celé videotéky. Připraveno je měsíční předplatné v hodnotě 299 Kč a dále zvýhodněné čtvrtletní, pololetní a celoroční předplatné. „Cílem Mojí Jógy je pomoci lidem v domácí jógové praxi. Doufáme, že díky Mojí Józe bude více lidí cvičit pravidelněji, třeba každý den. Pokud věnujete cvičení jógy třeba jen patnáct minut po ránu, budete mít mnohem více energie a výzvy všedního dne překonáte s větší lehkostí. Ve výsledku naopak spoustu času ušetříte,“ říká Markéta Faustová.

Moje Jóga s heslem Dream big, fly high, land happy a v přátelském designu nabízí i dárkové vánoční vouchery, které si můžete objednat na emailové adrese marketa@moje-joga.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama