reklama

Pomozte postiženým maminkám a jejich dětem!

reklama

Domov svaté Máří Magdaleny v Jiřetíně pod Jedlovou je azylovým zařízením, které pomáhá postiženým maminkám a jejich dětem. A je jasné, že i provozovatelé potřebují občas pomoc. proto se vedení Vojenského letiště ve Kbelích rozhodlo, že stejně jako loni uspořádá charitativní workshop.

Přesto, že je akce přístupná pouze vojákům a zaměstnancům letiště ve Kbelích, pomoci můžete i vy. Každý z vás má určitě doma pár kousků oblečení, které už nenosí. Než aby skončilo v popelnici, věnujte je na dobrou věc! Sběrné dny budou během říjnových víkendů na adrese Martina Šídová, U jezera 2046/4, Praha 5, 15500, konkrétně jde o tyto dny: 5. a 6. října, 12. a 13 října, 19. a 20. října, 26. a 27. října. Pomozte společně maminkám s dětmi, které nemají takové štěstí jako my. Tím spíš, že Domov svaté Máří Magdálény je jediným podobným zařízením u nás. Pečuje o handicapované matky s dětmi a handicapované těhotné ženy z celé ČR, které nejsou schopny se samy bez pomoci o děti postarat. Výhodou je, že matka i sourozenci zůstávají pohromadě. O klientky pečují sociální pracovnice, pracovníci v sociálních službách a s Domovem spolupracují i další odborníci jako psychiatr, psycholog, psychoterapeut, socioterapeut. Dohlížejí a pomáhají matkám zvládnout péči o děti a domácnost a nalézt vlastní síly k řešení své tíživé situace.

„Potřebujeme hlavně dámské a pánské oblečení (všechny velikosti), ale hlavně sháníme oblečení na dětičky. Je možné darovat i dětské hračky, pomůcky pro děti… cokoli vás napadne, že by mohlo pomoci a hlavně jim vyčarovat úsměv na tváři. Pokud by se našel dárce, který by daroval větší množství věcí, nebo by pro vás byla daleká cesta je možno mě kontaktovat na telefonním čísle 774 683 800 a domluvit se na předání někde ve vašem bližším okolí“, říká organizátorka sbírky Martina Šídová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama