reklama

Nový špičkový tablet! Exkluzivní představení!

reklama

Nový tablet RC7802F, který na trh uvádí značka 3Q, je špičkou ve své kategorii. Pokud nemáte rádi kompromisy mezi cenou a výkonem, neuděláte při jeho koupi chybu. Tablet je díky skvělým vlastnostem vhodný jako pomocník při práci, ale také s vámi zvládne filmové maratony.

Jak je to možné? Tablet s velikostí displeje 7,85“ v sobě ukrývá čtyř jádrový procesor, který zaručí svižný a bezproblémový chod aplikací i programů. Potěší i nejnovější operační systém Android 2,2 a baterie, která vydrží až 4,4 hodiny sledování filmů, surfování bez nabití až 5,7 hodin nebo 17 hodin poslechu hudby. Standardem je precizně zpracovaný design a elegantní vzhled. Tablet je lehký, váží pouhých 390 g a k dostání bude na konci října za cenu 4 490,-Kč.

Proč si pořídit tablet?

Možná stojíte před otázkou, proč si pořídit tablet? Co na tom „zázraku“ všichni mají. Věřte, že je to šikovný společník nejen pro práci „v terénu“, ale můžete si s ním i hrát. Samozřejmě po svém. Tablet je pro tyto účely ideální. Oproti laptopu má tu výhodu, že je skladný a lehký. V provozu je již za několik sekund po zapnutí a nemusíte čekat. Telefon zase směle předběhne ve velikosti displeje, a proto se skvěle hodí na prohlížení fotek nebo sledování filmů i čtení knížek. Při klábosení s kamarádkou si můžete pohodlně i ve velkém rozlišení prohlédnout nové fotky a při čekání třeba v ordinaci vyřídit poštu, která hoří či si přečíst zprávy. Tablety 3Q mají přeinstalovaný operační systém Android, který vám umožňuje, stejně jako „chytré“ telefony, stáhnout si do něj jakoukoli aplikaci.

Standard, který je u tabletů značky 3Q samozřejmostí

  • WiFi, Bluetooth nebo 3G modul
  • přední i zadní kamera pro nahrávání videí nebo skype-ování
  • pětibodový  multi-dotykový IPS display se širokými úhly pozorování a reálným zobrazováním barev
  • HDMI vstup pro připojení například k data projektoru, TV nebo počítači
  • výstup pro sluchátka 3,5mm
  • podpora formátů e-knížek: txt, epub, pdf, fb2, PDA
  • dostatečná výdrž baterie pro sledování filmů nebo surfování na internetu
  • nízká váha. Dost bylo přetížených kabelek

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama