reklama

Portál CGM Svět slaví druhé narozeniny. Za tuto dobu si získal téměř 2 500 českých lékařů

reklama

V říjnu 2015 spustila společnost CompuGroup Medical (CGM) zcela unikátní zdravotnický portál s názvem CGM Svět. Jeho prostřednictvím mohou lékaři již druhým rokem jednoduše a velmi efektivně komunikovat mezi sebou, se společností CGM, ale také získávat nejnovější zprávy ze světa zdravotnictví. Za dobu činnosti si tento webový komunikační portál získal téměř 2 500 uživatelů z řad lékařů a zdravotnických profesionálů, neustále se registrují noví a o jeho úspěšnosti rovněž svědčí jak rostoucí počet zobrazených stránek, tak i prodlužující se doba strávená uživatelem na portále. V rámci jeho sekcí lékaři nejvíce vítají informace o aktuálních tématech ze zdravotnictví, jakými jsou například elektronická evidence tržeb (EET) či eRecept. Právě s problematikou EET pomáhá odborná poradna, která byla na portále spuštěna v prosinci loňského roku.

CGM Svět je webový portál sloužící nejen zákazníkům společnosti CGM, ale všem zdravotnickým profesionálům, kterým jednoduchou a ucelenou formou poskytuje praktický přehled o všem, co se děje ve zdravotnictví. Mimo uživatelskou podporu produktů společnosti CGM jsou součástí portálu například i e-learningové kurzy, aktuality z oblasti zdravotnictví či několik odborných poraden, díky nimž mohou lékaři řešit své specifické dotazy vztahující se k různým problematikám výkonu svého povolání. Jen letos statistiky webu zaznamenaly bezmála 41 000 unikátních návštěv.

„Velice nás těší, že lékaři nacházejí v CGM Světě zalíbení a že obsah, který jim poskytujeme, je baví. Nesporným důkazem toho je nejen rostoucí počet zobrazených stránek (24 566 v září 2017), ale také zvyšující se doba strávená uživateli na našem portále (3 min a 50 s v září 2017),“ říká Jan Hlaváček, General Manager AIS společnosti CompuGroup Medical Česká republika.

Lékařům již téměř rok pomáhá poradna v oblasti EET

CGM Svět je portál, který roste na základě přání, potřeb a očekávání svých uživatelů. V souladu s tímto přesvědčením je také neustále rozvíjen a rozšiřován o nové služby a sekce. Velký zájem projevují lékaři především o informace týkající se aktuálních témat z oblasti zdravotnictví, jakými jsou například EET či eRecept. Proto byla v prosinci loňského roku spuštěna nová odborná poradna zabývající se elektronickou evidencí tržeb. V rámci ní se mohou lékaři ptát na úskalí spojená s touto problematikou nebo si jen ujasnit případné nesrovnalosti ohledně EET s renomovaným odborníkem.

„Již na začátku si naše nová poradna získala své uživatele, kdy jsme jejím prostřednictvím obdrželi řádově desítky dotazů týdně. Tato odezva nás utvrdila v tom, že o problematiku mají lékaři zájem a chtějí se dozvědět více informací o povinnostech plynoucích z EET. Poradna je hojně využívána i v současnosti. Předpokládáme, že se zájem o ni ještě zvýší, a to těsně před povinností elektronicky evidovat tržby, která pro všechny lékaře začne platit od 1. 3. 2018,“ uvádí Jan Hlaváček, General Manager AIS společnosti CompuGroup Medical Česká republika.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama