reklama

Chcete zhubnout? Nechte si poradit od Dominiky Myslivcové

reklama

Nechce si poradit od Dominiky MyslivcovéMůže se sice zdát, že když je léto pryč, můžeme klidně na postavu chvíli zapomenout. Ale opak je pravdou. Právě teď je ten správný čas na sobě začít makat a oslnit tak kamarády ve chvíli, kdy zase bude čas na plavky. Dominika Myslivcová má s výkyvy váhy své zkušenosti, proto chodí pravidelně cvičit do Aqapalace Praha.

Česká Barbie má postavičku jako ze žurnálu. Jenže to tak nebylo vždycky. Byly doby, kdy měla Myslivcová klidně i několik kilo navíc. „Když jsem natáčela pořad Češi na cestách, moc jsem se nehlídala. Dneska se na ty fotky raději ani nedívám,“ směje se blondýnka. Přitom tenkrát sama vůbec netušila, že se s její váhou něco děje. Nejhorší to prý bylo v době, kdy žila dlouhodobě v USA. „Nosila jsem volné šatičky, připadala jsem si pořád stejná. Až po návratu mi kamarádky řekly, že jsem přibrala. Byl to šok,“ přiznává dnes s tím, že kila nenaskakují jen s jídla, ale samozřejmě také pitím alkoholu nebo nedostatkem pohybu.

A protože už nechce nikdy zažít pocit, kdy se jí okolí směje kvůli „nateklé“ postavě, chodí pravidelně civčit do Aqapalace Praha. „Je tu super fitko, vybavené v podstatě dokonale. Své si tu najdou jak začátečníci tak lidé, kteří už mají něco za sebou a chtějí třeba jen rýsovat.“ K cvičení navíc Dominika přidala tzv. krabičkovou dietu a teď vypadá jedním slovem báječně. „Strava je vyvážená a hlavně pravidelná. Což se mi v minulosti ne vždy úplně dařilo,“ vysvětluje youtuberka. Není se tedy čemu divit, že za ní chodí nejen její fanoušci, ale například i redaktorka webu Extra.cz, aby jim pomohla a ukázala, jak správně cvičit. Jaké jsou tedy cviky, které jí dostaly do tak skvělé formy? Mrkněte se na video, které Dominika udělala právě s redaktorkou společenského serveru, nebo rovnou zajděte do Aqapalace Praha.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama