reklama

Poslední dny Lucie Křížkové Váchové před porodem

reklama

Půvabné Miss a moderátorce Lucii Kžížkové Váchové musí závidět každá nastávající maminka. Mít takové křivky v devátém měsíci těhotenství, to snad ani není možné! Již za několik málo dní se Křížkovic rodinné trio rozroste o dalšího člena. Zajímá Vás, jak si oblíbená kráska užívá několik dní před porodem? Chtěli byste vědět, jak se jí podařilo přibrat pouhých sedm kilogramů? O svůj tajný recept se Lucie podělila během vodních radovánek v aquaparku. Její postava v plavkách je několik dní před porodem víc než obdivuhodná!

Lucie vypadá opravdu skvěle, kromě krásného těhotenského bříška, jsou její křivky dokonalé. Jak se jí to podařilo? „Rozhodně nejsem v žádném dietním režimu. Chci pro své miminko logicky jen to nejlepší. Stravuji se střídmě a zbytečně se nepřejídám. Už dávno neplatí heslo, že v těhotenství byste měli jíst za dva“, vysvětluje nastávající maminka. „Dávám si pozor na to, co jím. Díky pořadu, který moderuji, více sleduji, co je škodlivé. Tomu se vyhýbám. Důležitý je také pravidelný pohyb. Nejzdravější je chůze,
a tak omezuji jízdu v autě a udržuji své tělo v kondici. Ta se bude hodit i na porod. V neustálé aktivitě mě udržuje i náš čtyřletý Davídek“
, dodává.

Velkou podporou je pro Lucii v současné době její manžel David. „Manžel mi moc pomáhá a pořád mi říká, jak mi to sluší. To je samozřejmě moc příjemné a všechno mi pak jde lépe od ruky, i když to v tomto období není vždy jednoduché. Dokonce i ze solidarity přibral tři kila“, směje se. „Miminka se už nemůže dočkat. Přerušil všechny své aktivity, kterých má jako profesionální sportovec nepočítaně. Konec roku trávil pracovně na Novém Zélandu, teď už ho ale máme doma“.

Lucčin porod už je na spadnutí, a tak sympatická moderátorka využívá posledních dnů naplno. Na poslední chvíli se pustila i do změny vizáže a překvapila slušivým krátkým sestřihem. Od vítězství v soutěži je to u ní první výraznější změna, která jí velmi sedne. Miminko tak přivítá v novém.

Velkým překvapením pro všechny zůstává pohlaví miminka. Zatímco u prvního těhotenství ho Křížkovi chtěli vědět, nyní se nechávají překvapit. Zatím pořídili jen několik věcí do výbavičky v neutrálních barevných odstínech. Pokud se narodí holčička, čekají je tedy po porodu velké nákupy. „Zatím se s manželem ani nemůžeme dohodnou na jménech, pořád nemůžeme najít to pravé pro holku ani pro kluka“, říká Lucie. „Malý Davídek se těší na bratříčka. Všechno ale může být úplně jinak, celé těhotenství je totiž úplně jiné než to první. Už brzy se to velké překvapení dozvíme!“.

Na rozhodování jim příliš času nezbývá. Vždyť předpokládaný termín porodu je 25. ledna. Také jste zvědaví, zda si Lucie s Davidem vyberou nějaké klasické české jméno nebo dají přednost exotice, která je poslední dobou čím dál populárnější?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama