reklama

Postel Wellington Leader se stane hvězdou vaší ložnice!

reklama

Chcete si dopřát kvalitní odpočinek, nepřehlédnutelný designerský kousek do vaší ložnice a zároveň neutratit příliš mnoho? Postel Wellington od firmy Gumotex všechny tyto body splňuje!

Velká část postele je vyráběna ručně, což je zárukou opravdu té nejvyšší kvality. Postel, která určí styl celé ložnice, protože svým dizajnem bude místnosti zákonitě vládnout. Ten,  kdo na ní spí,  patří k vyvoleným vyznavačům pohodlí a k elitě, která si uvědomuje  důležitost kvalitního odpočinku. Více info najdete na www.matrace-gumotex.cz.

  • Jedním z hlavních prvků, kterým se postele Wellington liší od  ostatních postelí,  je unikátní konstrukce, ve které funkci pružného roštu nahradily začalouněné pružiny uložené uvnitř rámu.
  • Postele Wellington  vás nadchnou svou výškou. Trend vysokých postelí právě zažívá boom nejen v USA, ale  i ve Velké Británii, Německu, Francii a Skandinávii. Výše položená plocha lůžka  umožňuje jednoduché uléhání a vstávání, což ocení nejen  senioři, ale každý, kdo svému tělu rád dopřeje komfort a pohodlí.
  • Kolekce postelí Wellington je variabilní, se širokou škálou barev a s několika typy čel – proto si z nich i ten nejnáročnější  zákazník vytvoří vlastní originální solitér.
  • Materiály v konstrukci jsou na sebe navrstvené jako sendvič, ale s dostatkem vzduchu mezi jednotlivými úrovněmi, což zvyšuje prodyšnost lůžka.
  • Můžete si vybrat variantu s úložným prostorem nebo bez něj.
  • Cena za celý set je již od 26 990 Kč

 

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama