reklama

Pozor, soutěž s výrobky TOPVET: Zdraví i krása bez chemie!

reklama

Všichni chceme nejenom vypadat, ale i cítit se dobře. Jak toho však v dnešním hektickém světě dosáhnout, když nemůžeme trávit celé dny na kosmetice či ve fitness centru a občas na nás skočí nějaký ten virus? Vsaďte na přírodní produkty české značky TOPVET.

Portfolio jejich výrobků je tak široké, že už prakticky nebudete žádný jiný obchod s kosmetikou a „zdravím“ potřebovat. Vybrat si můžete nejenom kosmetiku – krémy, peelingy, tonika, masti nebo třeba pěny do koupele a masážní oleje, ale také doplňky stravy jako například bylinné tobolky, sirupy nebo skvělé olivové, avokádové či arašídové oleje.

Vlastní receptury jako záruka
TOPVET je ryze českou rodinnou firmou, založenou již před více než čtvrt stoletím. V jejím čele stojí fytoterapeut a odborník na bylinky, Jiří Pantůček, který je také autorem většiny receptur. Základem je podle něj ale nejenom receptura, ale také kvalita použitých bylin. „Například šišák bajkalský roste celosvětově, ale překvapivě ten nejkvalitnější pochází z oblastí, kde je nejméně kvalitní půda. My jej proto nakupujeme ze Sibiře. Samozřejmě jej můžeme pěstovat zde, bylo by to nejspíš i levnější, ale kvalita by nestála za nic. Pokud chcete mít skutečně kvalitní bylinný přípravek, musíte investovat do špičkových surovin. Jinak to nejde,“ říká Jiří Pantůček.

Chcete vyhrát úžasný balíček s produkty TOPVETU? Pak pošlete odpověď na otázku na mail soutez@firststyle.cz.

Soutěžní otázka: Odkud pochází šišák bajkalský, který se nachází v exkluzivní receptuře?
1. z Kavkazu
2. ze Sibiře
3. z Madridu

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama