reklama

Pozor, soutěž! Odpovězte správně a vyhrajte dárky od Rockstaru!

reklama

Zima už je sice pryč, ale jaro stále nemá takovou sílu, jakou bychom si asi přáli. Málo slunce, méně pohybu, … to všechno může za únavu, která nás trápí. Zapomeňte na ledovou sprchu – my máme zaručený recept, jak zatočit s jarní únavou ORIGINÁLním způsobem.

Jarní únava dokáže pokazit celý den. Málo energie, nechuť se do čehokoliv pustit a nedostatek nápadů může být opravdu nepříjemný. Pokud však potřebujete „nakopnout“ okamžitě, jednoduše vsaďte na jistotu a dopřejte si koncentrovanou energii v energetickém nápoji ROCKSTAR ORIGINAL. Nová, vylepšená receptura v redesignované plechovce únavě nedá šanci. Kombinace kofeinu, guarany, ženšenu a vitamínů skupiny B vás kromě energie zásobuje i smrští originálních nápadů.

Zapomeňte na staré triky proti únavě – už žádné zápalky v očích, ani ledová koupel! Nový ROCKSTAR ORIGINAL je dostupný na českém a slovenském trhu v obsahu 500ml. Najdete jej ve vybraných potravinových řetězcích a na čerpacích stanicích. Prvních pět z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku níže a pošle nám odpověď na mail redakce@firststyle.cz, vyhraje dárky od Rockstar!

Soutěžní otázka:
V kolika příchutích lze v České republice koupit energetický nápoj Rockstar?

a) 7
b) 5
c) 9

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama