reklama

Pozvánka na koncert Michala Šepse v Teplicích

reklama

Michal Šeps je český reggae zpěvák, který se proslavil především díky své svérázné účasti
v televizní soutěži Česko Slovenská SuperStar. V této soutěži se probojoval až do finále, kde skončil na třetím místě.
Oblíbený rastaman s příchodem nového manažera o sobě nyní dává vědět a chystá novinky v jeho hudební kariéře.

Michal se jako jeden z mála českých umělců věnuje stylu reggae a jak on sám říká, český rybníček mu je malý a má ambice dostat se minimálně na evropskou úroveň. O tom, jak to Michalovi zpívá, se přijďte přesvědčit dne 7. října v 19 hodin do v Estrádního sálu Domu kultury v Teplicích. Michal skvěle ovládá hru na několik hudebních nástrojů. „Umím na perkuse, bicí, kytary, basu i třeba housle, ale mým nejoblíbenějším hracím nástrojem jsou rozhodně varhany,“ dodává Michal s úsměvem sobě vlastním. Jeho další předností je napodobování mnoha instrumentů svým vlastním hlasem. Zpěvák v současné době pracuje na svém prvním albu, které bude pokřtěno 7. října v 19 hodin v Malém sále Krušnohorského divadla v Teplicích.

Na debutovém albu se mohou posluchači těšit nejen na známou, ale trochu upravenou píseň „Kréta“, ale i na několik dalších novinek. Speciálním hostem večera, který přijal pozvání, aby se stal kmotrem alba, bude Jarek Nohavica. A proč právě on? „Jarek mě oslovil hned po soutěži s tím, že se mu líbí, to co dělám a kromě toho já z jeho písničkami vyhrával soutěže už jako malej kluk. Fakt si ho moc vážím a uznávám ho,“ vysvětluje Michal Šeps, který má v plánu kromě vydání dalších CD a to nejen v českém, ale i anglickém jazyce, zúčastnit se jednoho z největších reggae festivalů konaných v Polsku a začít spolupracovat s českými hudebními ikonami. „V současné chvíli ale nechci nic dalšího a konkrétního prozrazovat, až bude čas, tak dám vědět,“ komentuje zpěvák.

Michal založil v roce 2011 skupinu Zimmer Frei, ve které působil jako frontman. Od roku 2014 vystupoval s kapelou Tewahedo MoM, jejímiž členy byli Petr Kumandžas (basová kytara), Jiří Egrt (kytara)a Ondřej Moravec (bicí).

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama