reklama

Miss Gipsy je minulostí, soutěž pomohla postižené Natálce, dárek předala i Dominika Myslivcová

reklama

V sobotu se v Ostravě konala Miss Gipsy a pomáhala dobré věci. Cílem večera totiž bylo podpořit Natálku Kudrikovou, která v roce 2009 jako dvouletá holčička utrpěla popáleniny po útoku neonacistů. Akci podpořily i známé tváře v čele s Dominikou Myslivcovou.

Titul Miss Gipsy 2016 si do Brna odvezla sedmnáctiletá studentka Vanessa Richterová. Druhá skončila Kristýna Tomková z Ústí nad Labem, třetí místo obsadila „domácí“ hvězdička, teprve patnáctiletá Kristína Brodyová. Titul Miss Sympatie pak získala Klára Šimoničová. „Dívky byly všechny moc krásné. Bylo těžké vybrat vítězku. Ale věřím, že jsme zvolili dobře,“ usmívala se Dominika Myslivcová, která byla mimo jiné i v porotě.

Největší aplaus však právem slyšela malá Natálka, které organizátoři a sponzoři předali dvacet tisíc korun, iPhone a nové kolo. Zároveň, jako všechny finalistky, dostala dárek od Myslivcové z jejího e-shopu. Korunky pro „missky“ jako tradičně dodala firma Šenýr Bijoux z Jablonce. V rámci hezkého programu zazpívali i sourozenci Slepčíkovi, které můžete znát ze SuperStar.

Pozdější vítězka Vanessa, která studuje na střední škole obor Veřejná správa a chtěla by se stát právničkou, to krátce před korunovací popsala naprosto přesně: „Ať dnes vyhraje kdokoli, královnou bude Natálka.“ Přesně tak to cítili i diváci v sále a všichni, kdo se večera účastnili. „Je hrozné, když se něco takového stane. Lidé, kteří takový čin provedou, si zaslouží nejtvrdší tresty. O to víc mě těší, že zde mohu být a alespoň trošku pomáhat,“ usmívala se Myslivcová, kterou čeká perný týden. Už o nadcházejícím víkendu se totiž konají krajské volby, kam růžová Barbie kandiduje v Moravskoslezském kraji jako nezávislá za hnutí Úsvit.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama