reklama

Prague Sport Games – festival sportu a zábavy

reklama

V sobotu 23. září se v pražské Stromovce uskuteční unikátní sportovní festival určený pro amatérské sportovce. PRAGUE SPORT GAMES budou probíhat v areálu Olymp od 9 hodin ráno, a to za účasti českých reprezentantů a dalších známých osobností. V jeden den a na jednom místě tak sportovní nadšenci poměří své síly v různých disciplínách a turnajích na sportovišti, kam veřejnost nemá běžně přístup.

PRAGUE SPORT GAMES nabídnou soutěžní sporty a disciplíny jako běžecký biatlon, fotbal, atletický čtyřboj, streetball, beachvolejbal, tenis, volejbal, badminton, pinpong, nohejbal a pétanque. Návštěvníci se můžou těšit na bohatý doplňkový program jako slackline, golf, trampolíny, fotbalové šipky, horolezeckou stěnu, bobový trenažer, veslování, paddleboard, lukostřelbu a mnoho dalšího. Velkým lákadlem budou workshopy s profesionálními sportovci, konzultace s fyzioterapeuty, prezentace sportovních družstev pro děti, sportovní a relaxační masáže.

Účast přislíbil tým osobností z kultury a sportu Real Top Praha (členy jsou např. Július Lavický – “Lavi”, Jan Rajnoch, Luboš Kozel, Robert Záruba, Leoš Noha a další), kteří se aktivně zapojí do jednotlivých sportovních disciplín. Kromě sportovního, kulturního a samozřejmě i gurmánského zážitku, si lidé můžou odnést i autogramy známých sportovců a osobností – akce se zúčastní jak biatlonoví reprezentanti, tak zástupci české atletiky a dalších sportů. Během odpoledne budete svědky divadelního představení Sudí v podání Ladislava Hampla a večer pak koncertu kapely Žlutý pes.

Sportovní festival PRAGUE SPORT GAMES je určený pro všechny sportovní nadšence, rodiny s dětmi, kamarády, kolegy a jednotlivce, kteří rádi aktivně tráví svůj volný čas. Vstup do areálu je pro všechny zdarma a pro děti budou připravené různé atrakce a samozřejmě sportovní disciplíny jako např. dětský biatlon, snowboardový trenažer nebo atletický koutek. Celá sportovní akce má charitativního rozměr a finančně podpoří handicapované sportovce. PRAGUE SPORT GAMES bude provádět sportovec a moderátor Jaromír Bosák.

Více informací o sportovním festivalu PRAGUE SPORT GAMES a možnost registrovat se do soutěžních turnajů a disciplín najdete na webových stránkách www.praguesportgames.cz

Zaregistrujte se, sestavte svůj tým a staňte se vládci Prahy

Proč bych měl přijít?

 • týmové turnaje v oblíbených sportech
 • jedinečná příležitost setkat se s předními českými sportovci
 • rozsáhlý kulturní a zábavní program (Žlutý pes, divadelní hra Sudí a další)
 • účast týmu osobností Real Top Praha napříč sportovními disciplínami
 • unikátní možnost zasportovat si v areálu, kde se připravují čeští olympionici a veřejnost sem nemá běžně přístup
 • workshopy s předními českými sportovci
 • mnoho sportovních atrakcí pro děti (horolezecká stěna, trampolína, dětský snowboard, golf, nábory do sportovních klubů a mnoho dalšího)
 • výtečná mezinárodní kuchyně a pivo proudem
 • netradiční sportovní trenažery a zajímavé sporty k vyzkoušení (boby, paddleboard, lukostřelba, slackline)
 • relaxační a vzdělávací koutek (jóga se známými osobnostmi, fyzioterapie, zdravá chůze, výuka první pomoci)
 • první běžecký biatlon v Praze

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama