reklama

Přijďte ochutnat Sázavafest!

reklama

Stejně jako minulý rok, tak i letos si festival Sázavafest připravil program v nákupních centrech, aby tak nalákal na svůj letošní ročník. Nic se nemění ani na tom, že se návštěva na těchto akcích opravdu vyplatí. Akce se letos konají ve 3 městech a návštěvníci se mohou těšit na mnohá hudební vystoupení.

První zastávka se uskuteční již 20. května 2016 v Nákupním centru Královo Pole v Brně. Těšit se již od 14 hodin můžete na Family fun zónu, Young fun zónu, taneční workshop či vystoupení maskotů. Vše bude moderovat skvělá Soňa Votrubová. Pozadu nezůstane ani hudební část celé akce. Té se neujme nikdo jiný než populární Leoš Mareš. Od 18 hodin představí takové hvězdy, jakými jsou vycházející hvězda Sebastian, jeden z nejpopulárnějších raperů Majk Spirit a v neposlední řadě loňský objev a stále populárnější zpěvák Pavel Callta, hudební projekt Atmo Music nebo mladý charismatický zpěvák Martin Harich. Chybět nebudou ani soutěže o vstupenky a spousta zábavy. Dnem akce se rovněž spustí v Nákupním centru Královo pole akční prodej vstupenek 1+1 zdarma, který potrvá až
do 30. června 2016.

O týden později, 27. května 2016, se akce dočká také pražské publikum. Uskuteční se přímo u hlavního vchodu Nákupního centra Nový Smíchov od 16 do 18 hodin. Nenechte si ujít focení s maskoty Sázavafestu, Sázavkami. Děti čeká malování na obličej a pro ty starší je připraven airbrush. Využít můžete zvýhodněný prodej vstupenek či si nechat podepsat své oblíbence. Ani zde nebude chybět mnoho známých tváří. Moderování se, stejně jako v loňském roce, ujme Leoš Mareš. Ten uvede zpěváka Sebastiana a nebude chybět ani, na Sázavafestu velmi oblíbený, Pavel Callta. I zde budete mít příležitost získat v soutěžích vstupenky 1+ 1 zdarma, případně si je zakoupit v akčním prodeji ode dne akce rovněž do 30. června 2016. Třetí zastávka Sázavafestu se uskuteční v červnu 2016 v City Parku Jihlava, kde se celá hudební tour úspěšně završí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama