reklama

Přijďte na veletrh Interbeauty 2014

reklama

Chcete si nechat poradit a dozvědět se něco o nejnovějších kosmetických trendech? Máte rádi kávu, víno a módu?  Tak právě pro vás je veletrh Interbeauty, který se koná od 4. do 5. dubna v Praze. 

Oficiálních témat se bude na veletrhu probírat víc než dost. Ale samozřejmostí jsou i akce, o kterých se jen tak někde nedozvíte. A právě na jsme se zaměřili. V případě, že se budete chtít objednat, stačí uvést heslo „celebrity.“
Kosmetika

Sleva 20% na všechny výrobky a některé produkty s veletržní slevou až 50% při závazné objednávce během těchto dvou dnů. Možnost vyzkoušení kosmetiky, pohovořit s italským partnerem, zeptat se na výrobky (na místě bude  překladatel/promotér, který se bude účastnit jednání). Pokud si zájemci sjednají schůzku v čase mezi 11:30 – 13:30, mají volnou VIP lounge s bohatým rautem, ochutnávkou vína, kávy – tato část je vyhrazena právě pro nákupčí a uzavírání objednávek za speciální cenu – objednávka není podmínkou. Je možné si sjednat schůzku i na jiný čas mimo oběda.

Móda

Schůzky možné kdykoliv od 9:10-17:30 mimo 11:30-13:30 – tento čas je pouze pro kosmetické firmy. Dětská móda Spitfire „Design in Italy“ – móda pro chlapce ve věku 3-15 let – běžná i elegantní móda. Maledetti Toscani – vysoce kvalitní kožená móda pro ženy, muže (hand made výroba z několika druhů kůže, výroba již po několik generací, obsahuje: kabelky, tašky, bundy, boty, pásky.(zajímavé ceny, možnost zakoupení již na veletrhu)

Káva

Hardy coffee: Prezentace BIO kávy a organické kávy vysoké kvality. Přímá distribuce z Itálie do kavárny a obchodů, možnost exkluzivní spolupráce. Schůzky možné kdykoliv od 9:10-17:30 mimo 11:30-13:30 – tento čas je pouze pro kosmetické firmy.

Víno

Kvalitní italská klasická vína a šumivá prosecca od specialistů a malých vinařů. (několik druhů). Schůzky možné kdykoliv od 9:10-17:30 mimo 11:30-13:30 – tento čas je pouze pro kosmetické firmy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama