reklama

Připijte si na slavnostní závěr roku s kolekcemi Samarkand, NewWave a nepřehlédnutelnou Grand Royal

reklama

Nadchází sezóna přípitků na zdraví a slavnostního hodování s rodinou a přáteli. Ozdobte svou sváteční tabuli luxusními kolekcemi, které okamžitě pozvednou atmosféru a naladí vás na nevšední zážitky. Elegantní tvary, moderní a nestárnoucí design značky Villeroy & Boch – kolekce Samarkand, NewWave a Grand Royal si okamžitě zamilujete.

Kolekce Samarkand si hraje s jemným zlatým motivem i orientální inspirací. Klasické tvary nádobí jsou zdobeny zlatými liniemi, ale i barvami a výjevy z Orientu. Samarkand dodá každému stolu nádech pohádky tisíce a jedné noci, tajemnost i potěšení z luxusu. Kolekce NewWave těží z minimalistického designu.

Čistě bílá sada nádobí dává díky jednoduchým, avšak výrazným tvarům vyniknout servírovanému jídlu. Neodvádí od něj pozornost, naopak kolem něj vytváří neobvyklé rámování.

Pravým opakem a zároveň skvělým doplňkem je kolekce Grand Royal. Připravte se na to, že na sebe strhne pozornost. Elegantní sklenice, z nichž některé jsou zdobené zlatem, dodají každému prostřenému stolu noblesu a styl. Vyniknout jim dává mistrné ruční zpracování a vysoký lesk. Toto broušené křišťálové sklo se skvěle hodí ke slavnostním okamžikům a neopakovatelným chvílím. Všechny produkty seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama