reklama

Tipy na vánoční dárky: Kapitánský kurz, projekční plocha nebo růžová sada se šampaňským?

reklama

Stále hledáte vhodné vánoční dárky pro vaše nejbližší? Máme pro vás tři tipy, kterými určitě nikoho nezklamate.

Kapitánský kurz
Jsou vaši blízcí vášniví cestovatelé a mají rádi také dovolené na jachtě? Nadělte jim netradiční dárek v podobě kapitánského kurzu, po jehož absolvování získají mezinárodně uznávaný kapitánský průkaz a budou si tak moci pronajímat lodě bez kapitána a být na moři svým pánem. Vybírat můžete od začátečnických kurzů až po ty pokročilé. Širokou nabídku najdete na www.zindulka.cz.
Projekční plocha, doma jako v kině
Projekční plocha Black Diamond Zero Edge dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšuje kontrast obrazu až o 900 %. Dokonalou projekci tak lze uskutečnit kdekoliv a bez nutnosti složitého zatemňování místnosti. Díky těmto vlastnostem jsou projekční plochy Black Diamond mnohem výhodnější a levnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80″. S projekcí na klasické bílé plátno či stěnu se pak nedají srovnat vůbec. Díky štíhlému rámu budou navíc vždy ladit s okolním interiérem.
Růžový dárkový box se šampaňským a stylovými šampuskami 

Dárková sada s růžovým šampaňským Lanson Rosé Label Brut, které je připraveno z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier, má lososovou barvu s růžovými okraji. Vůně vína je delikátní a svěží, podpořena tóny červeného ovoce, zejména granátových jablek a růží. Chuť je jemná a ušlechtilá s dlouhým závěrem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama