reklama

Připravte dětem pohádkový výlet!

reklama

Během letních prázdnin trávíme s dětmi daleko více času než po zbytek roku. Snažíme se tento čas strávit co nejaktivněji a k tomu bezesporu patří cestování. Pokud Vás často trápí otázka, kam vyrazit s dětmi, hledejte inspiraci v novém pořadu Výleťáček.

Sympatičtí rodiče Markéta a Michal vás provedou po místech, kde vás i vaše děti čeká spousta zábavy, her, nových objevů a dobrodružství. Cesty se mohou leckdy protáhnout a neustálé čekání či dlouhé sezení v autosedačce není pro naše ratolesti zrovna příjemné. V takových chvílích rodiče ocení malého pomocníka ve formě aplikace Pohádky, která byla stvořena právě pro nejmladší členy rodiny. Tato aplikace nabízí pořady stejnojmenného dětského kanálu internetové televize Stream.cz i bez připojení k internetu a naprosto bez reklam.

Zavítejte do míst, kam můžete vzít v Praze své potomky, i když venku právě prší. Objevte les plný hřišť na Křivoklátě nebo svým dětem rozvíjejte fantazii a vědomosti při objevování pravěkých zvířat na Chrudimsku. Cestovatelé Markéta a Michal v pořadu prozradí nejen to, kam vyrazit, ale také co vás tam čeká, jaká je otevírací doba, cena vstupného a další zajímavosti, které vám ulehčí přípravu celého výletu.

Cestu a čekání dětem zpříjemní aplikace Pohádky, kde najdete více než dvě desítky pořadů, krátké filmy a uspávanky od nejznámějších českých umělců. V aplikaci nechybí ani pořady z originální produkce internetové televize Stream.cz. Minisérie Krasty a moucha, Akademií věd ČR oceněný pořad PokusiQ, kreativní Vychytávečky či oblíbená série příběhů vyprávějící o Špekáčkovi a Feferonce, kterým propůjčil svůj výjimečný hlas talentovaný herec Jan Maxián.

Aplikace Pohádky funguje i na mobilech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows, na dvou z nich také offline, takže se nemusíte bát, že nadšení vašeho dítěte vás připraví o veškerá data. Neohrozí vás ani slabý signál nebo pobyt v cizině. Stačí si z Google Play, App Store nebo Windows Store zdarma stáhnout aplikaci Pohádky a vychutnávat si oboustrannou pohodu na vašich cestách. Dětský obsah je navíc neustále obměňován, takže nehrozí, že Pohádky vaše děti brzy omrzí.

Na Pohádky internetové televize Stream.cz se můžete dívat také v chytrých televizích, které se umí připojit k internetu. Stačí využít speciální aplikace pro televizory značek Samsung a LG nebo aplikaci HbbTV Seznam.cz, díky níž najdete vysílaní mezi ostatními televizními kanály.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama