reklama

Přípravy na premiéru hry Konkurz v Divadle Rokoko pokračují

reklama

V Divadle Rokoko pokračují přípravy na premiéru hry Konkurz, která se uskuteční 11. března. Pod režijním vedením Ondřeje Zajíce se v hlavních rolích představí Dana Batulková, Jiří Hána a Aleš Procházka. V těchto dnech si herci poprvé vyzkoušeli kostýmy.

„Hra Konkurz geniálního scenáristy a dramatika Jeana-Clauda Carrièra, který mj. spolupracoval s Buñuelem, Brookem nebo Formanem, je tak vrstevnatá, že si v ní každý najde to své. Mě osobně oslovila tím, jak hluboké porozumění projevil autor pro herecký osud,“ říká režisér Ondřej Zajíc. Tři herci, kteří čekají na roli, a jsou pro to ochotni udělat téměř vše. O jakou roli se jedná? To nikdo přesně neví. Pokyny se neustále mění, příkazy si odporují, není jisté, jestli konkurz už probíhá, nebo teprve začne… To je v kostce hlavní zápletka této absurdní komedie.

Hlavních rolí tří herců, čekajících na svou příležitost, se ujali Dana Batulková, Jiří Hána a Aleš Procházka. Na jevišti dále uvidíte Jaroslava Vlacha, Zdeňka Dolanského a Henrietu Hornáčkovou. Premiéry se uskuteční 11. a 13. března v Divadle Rokoko.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama