reklama

Věra Špinarová s Heidi Janků vyjedou spolu na turné. A mají i vlastní víno!

reklama

Dva velké hlasy, dvě výrazné osobnosti českého šoubyznysu a dvě zpěvačky, které prostě mají grády – Věra Špinarová a Heidi Janků vyrážejí letos na podzim společně na koncertní šňůru. V rámci VĚRA HEIDI TOUR 2017 slibují skvělý hudební zážitek, v kterém si každý najde to své… A kromě toho budou mít exkluzivní zajímavost, a sice – vlastní víno!

Takzvaná „ostravská vlna„ zasáhne republiku, samozřejmě včetně jejich rodiště, moravskoslezské metropole. VĚRA HEIDI TOUR 2017 bude mít 8 zastávek včetně Ostravy a pražské Lucerny! „Půjde o sály v kapacitách okolo 700 lidí, v Praze a Ostravě pak více než 1000 míst. Nicméně už nyní je o tour veliký zájem,” prozradil producent turné Adam Pavlík, který svou matku Věru Špinarovou v rámci tour doprovodí se svou kapelou.

Některé písničky si Heidi s Věrou zazpívají společně, jinak půjde o sólová vystoupení. „Každá bude mít svou kapelu – Věra Špinarová kapelu Adama Pavlíka a Heidi Janků skupinu Supernova. Bude to opravdu výjimečná šňůra dvou skvělým dam české POP music, řekl PR manažer tour René Kekely „Moc se na to těším. Myslím si, že my holky z Ostravy umíme ukázat, co je to muzika. A na spolupráci s Heidi se moc těším,” prozradila Věra Špinarová.

Obě dámy spojuje jedna zajímavost, a sice, že bývalý manžel Špinarové, je už mnoho let manželem Janků. Obě zpěvačky spolu dobře vycházejí. „No, i proto spolu jedeme tour, jinak by to ani nešlo. Bude to pecka. Na všechny se moc těším a možná se i načančám,” vtipkuje Heidi Janků s odkazem na svůj slavný hit z televizní pohádky, který zpívá snad na všech svých koncertech a vystoupení. A vždy se setkává s obrovským ohlasem.

I když obě skvělé české zpěvačky jezdí desítky koncertů a vystoupení ročně, společné tour ještě nikdy neměly. A pro Heidi Janků je to v podstatně takový “comeback” v rámci koncertní šňůry. Špinarová jela tour ve dvou posledních letech s kolegyní Petrou Janů a skvěle se povedl. Teď to zase chce něco trochu jiného a myslím si, že to opět bude pro naše fanoušky velké zpestření,” podotýká Špinarová.

VĚRA HEIDI TOUR 2017! odstartuje 11. října v Liberci a končí 3. listopadu ve Zlíně. Samozřejmě zavítá i do Prahy a to rovnou do legendární Lucerny!

TERMÍNY:

  1. 10. 19:00 Liberec – KD
  2. 10. 19:00 Hradec Králové – Střelnice
  3. 10. 19:00 Teplice – Krušnohorské divadlo
  4. 10. 19:00 Č. Budějovice – DK Metropol
  5. 10. 19:00 Plzeň – KD Peklo
  6. 10. 19:00 Praha – Lucerna
  7. 11. 19:00 Ostrava – Gong
  8. 11. 19:00 Zlín – Kongresové centrum 

EXKLUZIVNÍ zajímavostí je to, že Věra Špinarová a Heidi Janků budou mít své vlastní víno. Tedy jde o láhve z kolekce „Celebrity line“, které připravil Martin Novák, který je známý tím, že láhve s vínem různého druhu připravil už zhruba šesti destíkám známých osobností. „Jedna láhev je společná a další dvě jsou extra – jedno má Věra a jedno Heidi. Jde o takový zajímavý suvenýr, který si diváci budou moct pořídit přímo na koncertech v rámci tour,prozradil Novák.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama