reklama

Proč chodí Petr Janda na estetickou kliniku s celou rodinou?

reklama

Vidět muže na estetické klinice není jen tak. Muži potřebují kosmetickou péči stejně jako ženy, ale z nepochopitelných důvodů je každý takový, který kosmetiku používá, považován za zženštělého, divného a je terčem posměchu mezi ostatními muži. Ženy však muže, kteří o sebe pečují, považují za dokonalé, sexy a přitažlivé. Takže pánové, co je pro vás důležitější? Petr Janda v tom má jasno a sklízí úspěch!

Na Kliniku estetické medicíny Petra Clinic si s sebou vzal dokonce celou rodinu, která jeho snahu vypadat stále mladě podporuje. „My rádi chodíme všude společně. Naše holčičky jsou nesmírně zvídavé a myslím si, že se jim to tu dnes s námi líbilo. Zahrály si na paní doktorky a kosmetičky na opravdové klinice,“ sdílel radost svých holčiček Petr Janda, který, jak sám přiznal, chodí na kosmetické a estetické procedury pravidelně. „Nemůžu říct, že by mě to vyloženě bavilo, ale chodím na masáže obličeje, pleťové masky a podobně. Trošku mi vadí, že to trvá tak dlouho, takže u toho většinou usnu, ale v závěru se cítím velmi příjemně. Mám mladou krásnou ženu a dvě děti, musím o sebe pečovat, abych se jim líbil,“ popisoval své pocity z ošetření a vzkázal ostatním mužům, ať se mu klidně posmívají, ale že jsou sami proti sobě a nevědí, o co přicházejí.

Pravidelná péče

Navíc, co si budeme nalhávat, ženy jsou na estetický vzhled mnohem citlivější a vyžadují upravený vzhled i od svých partnerů. Pokud o sebe partner nedbá, vezmou to do svých rukou a to se občas dějí věci. A přesně tomu se chce Petr Janda vyvarovat: „Moje žena Alice miluje vymačkávání beďarů, ale já si to od ní nechci nechat dělat. Ovšem na klinice, to je jiná. To jsem poslušný jako beránek. Dělají to mnohem šetrněji a odborněji než doma,“ šeptal Petr s šibalským úsměvem Petře Řehořkové, majitelce Petra Clinic, aby ho neslyšela jeho krásná žena Alice, která seděla opodál. „Když přijde Petr s rodinou, úplně se tu změní atmosféra. S děvčátky je vždycky veselo a my děláme všechno pro to, aby tu byli spokojeni všichni čtyři,“ komentovala pravidelné návštěvy rodiny Petra Řehořková a dodala: „Petr nás navíc naučil pracovat s kosmetikou z papáje, takže není pouze náš přítel a klient, ale také učitel.“

Odborník je důležitý

Poté už Petr Janda pohodlně ulehl na lehátko a nechal Petru Řehořkovou, aby se o něj starala. Na podporu růstu vlasů mu udělala vlasovou mezoterapii, pro vypnutí kůže a redukci vrásek provedla neinvazivní lifting obličeje a pro mírnou redukci tuku na břiše zakončila ošetření procedurou vanquish. „Myslím, že návštěva odborníka je na místě vždy, když potřebujete pomoct nejen s pletí. Jediné, co svěřuji do své vlastní péče je mazání se krémy z papáje, kterým věřím a mám je vyzkoušené, a taky používám voňavku po holení,“ vtipkoval Petr Janda. Anežka s Rozárií mezitím cupitaly okolo, skákaly mu po břiše a objímaly ho. Anežka dokonce prohlásila: „Maminko, co to má tatínek na bříšku? Já to chci taky!“ „Holky se s Petrou znají, takže se chovaly naprosto přirozeně a bavily se. Já sám se s Petrou znám dost dlouho na to, abych mohl říci, že je nejen odbornice, ale také hrozně sympatická dáma,“ prozradil Petr Janda. Zda o sebe Petr Janda pečuje správně a zda mají estetické procedury dobré výsledky, posuďte sami. Co se ale musíte uznat, že má Petr Janda pokožku stále vypnutou a s minimem vrásek, což ho na první pohled dělá plného elánu a mladistvého vzhledu.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama