reklama

Bílá podpořila nový unikátní projekt

reklama

Zpěvačka Lucie Bílá se rozhodla otevřít své Divadlo Ta Fantastika dětem! Od 5. října letošního roku se zde každou neděli, až do března 2015, uskuteční představení tří nejlepších českých loutkových divadel, která mají úspěch po celém světě.

V Praze se budou prezentovat v takovém rozsahu vůbec poprvé. Lucie Bílá, která se sama v současné době připravuje na nový muzikál i na podzimní Černobílé turné 2014, tak ve svém divadle zahajuje unikátní projekt, jak zaujmout děti primárně od 3 do 13 let a nenechat je třeba napospas ulici… Nuda je totiž pro děti to nejhorší. V Ta Fantastice se ale děti, ani jejich rodiče či prarodiče určitě nudit nebudou! Plzeňské Divadlo Alfa, liberecké Naivní divadlo a královéhradecké Divadlo Drak přiveze každý týden jinou pohádku. „K nedělnímu odpoledni patří pohádky. Tato divadla je umějí skvěle vyprávět. Měly je možnost vidět děti v mnoha zemích světa, do Prahy ale přijíždějí málo. Neměla zde zatím místo, kde by mohla pravidelně hrát. Od října to bude jinak. Společně s nimi jsme pro malé i velké diváky připravili program Nedělní Fantastiky,“ láká k nedělním představením Lucie Bílá, která sama, jako matka moc dobře ví, jak důležité jsou pro děti pohádky. A někdy i pro dospělé.

 Pražská premiéra 

Děti ani jejich rodiče či prarodiče se určitě nudit nebudou. Celkem 24 pohádkových příběhů zavede dětské i dospělé diváky Ta Fantastiky do nejrozmanitějších imaginárních světů: od zcela originálních nápadů, přes českou či světovou klasiku až k televizním večerníčkům, filmovým příběhům nebo biblickým motivům. „Je to vůbec poprvé, kdy v Praze bude k vidění v rámci jednoho divadelního projektu tolik vynikajících loutkových představení nejlepších českých divadel pro děti. Zvláštní je, že po celém světě hrají tato divadla s obrovským úspěchem, zatímco v české metropoli zatím nedostala výraznější příležitost předvést svoje umělecké kvality. Proto jsme se rozhodli, že je Praze představíme v širším rozsahu a věříme, že diváci si nedělní pohádky oblíbí,“ říká výkonný ředitel Divadla Ta Fantastika Julius Hirsch. Představení začínají vždy ve 14 a vybraná neděle i v 16 hodin. Cena vstupenek je 190,- Kč. K projektu Děti v divadle – Nedělní Fantastika vznikl i reklamní spot, který Lucie Bílá natočila přímo v hledišti svého divadla.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama