reklama

Toto je nová Kamila Nývltová!

reklama

Kamila Nývltová se rozhodla vymanit ze „škatulky“ muzikálové zpěvačky. Na koncertu s hvězdnými hosty při příležitosti svých 25. narozenin představí 13. června zbrusu nový singl a videoklip a již nyní zveřejnila své nejčerstvější fotografie v novém odvážném a sexy stylu.

V nové písni a videoklipu „Jsem to já“ se Kamila představí ve zcela jiné podobě, než na jakou jsou zvyklí příznivci jejích početných úspěšných muzikálových rolí. Píseň, jejímiž autory jsou Ondřej Bartoš (hudba) a Petra Cvrkalová (text), se nese v tanečním stylu spojujícím prvky popu a R&B, a videoklip v režii Michaela Kaboše ukáže, že Kamila rozhodně není „jen“ něžná muzikálová princezna, ale také pěkná dračice. Tomáš Smička pro videoklip připravil choreografii, kterou svou přítelkyni rozhodně nešetří. V klipu se kromě mnohem odvážnější Kamily, než jakou zatím známe, můžeme těšit také na skvělé tanečníky, zajímavé efekty a originální prostředí. Zbrusu nový a zcela jiný singl Kamily Nývltové produkuje studio Daniel Hádl a klip k ní vzniká ve spolupráci se společností Silencio.

Hvězdní hosté

Píseň i videoklip budou poprvé k vidění na narozeninovém koncertu, který se koná 13. 6.  od 20 hodin v The Loop Jazzu Clubu na Občanské plovárně. Kromě oslavenkyně a již zmíněného křtu singlu a klipu na hosty čeká Daniel Hůlka, Marian Vojtko, Václav Noid Bárta, Josef Vágner a Marek Relich. Chybět nebude také exkluzivní jazzové vystoupení KAMILA & PETR BENEŠ TRIO. Večerem, nabitým skvělou hudbou, zábavou a jiskřivou atmosférou, bude provázet moderátor Jan Křehla. Na koncertě se Kamila poprvé představí ve svém zcela novém stylu, na kterém se podílí její osobní vizážistka Marta Šantorová. V novém videoklipu se pak můžeme těšit na nevšední líčení, které doplní extravagantní kostýmy od Stana Steinera.

Tvrdá práce

Kromě koncertu, nového singlu a videoklipu si Kamila Nývltová již nyní ke svým blížícím se narozeninám nadělila exkluzivní fotografie v sexy stylu pin-up, ladícím s jejím celkovým přerodem. Na fotografiích od Anety Kupcové je vidět, že na sobě Kamila skutečně intenzivně pracuje a je mnohem odvážnější, než bychom díky jejím něžným muzikálovým rolím čekali. „Muzikály miluju a rozhodně se svým působením v nich nekončím,“ říká Kamila Nývltová a dodává: „Chci ale také zapracovat na sólové dráze a představit i své další stránky. Na koncertu v Občanské plovárně poprvé představím ´novou Kamilu´ a celý večer se ponese ve stylu, který je mi blízký a ve kterém mě budete vídat čím dál častěji. Poznáte mě tedy nejen v mojí jemnější muzikálové poloze, ale také v mém osobním a barvitějším stylu. Taneční, R&B, zábavná, trochu divoká a, jak doufám, sexy – taková bude má narozeninová show.“ A nezbývá než dodat, že taková je také celá nová Kamila Nývltová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama