reklama

Proč má Kluková ráda zajíčky? Maxa malířem a zamilovaná Bagárová!

reklama

V pražských Holešovicích se totiž konal veletrh Interbeauty Prague. Mezi prvními dorazila Uršula Kluková, která má moc ráda kosmetiku a ze všeho nejdřív vyzkoušela tělová másla, která ji zaujala hned na první pohled a to na hezkých chlapech.  

Hned poté se Uršula vrhla na 2. Nejkrásnějšího Muže světa Martina Gardavského a modela a fotbalistu Ondřeje Valentu. „Já si ráda sáhnu na hezkého a mladého chlapa, ale musí mít charisma. Já jsem nikdy nechtěla jen tělo u chlapa, musel mít vždy i duši, ale takhle mi to lichotí to sáhnutí,“ rozpovídala se Uršula Kluková, která v současné době smutní a to kvůli ukončení natáčení úspěšného seriálu Doktoři z Počátků. „V mém věku už se jen na chlapy podívám nebo si sáhnu,“ směje se Uršula Kluková, která také masírovala Ondřeje Valentu, úspěšného fotbalistu a modela. Kateřina Kornová vyzkoušela bahenní pleťovou masku na Muži roku Martinovi Gardavském. „Já se věnuji studiu ve škole, cvičím jógu a nejím čokoládu“ svěřila Katka Kornová. „Chtěla bych navštívit Izrael, ta destinace mě velmi láká a v letošním roce jsem si řekla, že budu hodně cestovat.“ Katka zhubla 30kg během roku! Vypadáte úžasně lichotil ji Muž roku Martin Gardavský, který je v současné době bez přítelkyně.

Byly z něj vedle

Martin Gardavský se před nedávnem vrátil z Brazílie, kde byl pracovně a i tam odpočíval. „Pořád se věnuji modelingu, natáčení reklam, rýsuje se práce opět v zahraničí,“ popsal Martin své aktivity, který hodlá radit i letošním finalistům Muže roku. Martin Maxa sklízel obdiv za jeho vypracovanou postavu u žen. „Je opravdu sexy chlap, takového mít doma,“ rozplývaly se návštěvnice nad jeho svaly. „Nyní hodně maluji, někdy člověk potřebuje mít čistou hlavu, hraju divadlo a mám hodně koncertů,“ svěřil se Maxa. „Maluji to, co mě zrovna napadne, jeden obraz dělám i několik týdnů a snažím se, aby to bylo dokonalé“. Monika Bagárová vyzkoušela na rukách peeling. „Já ráda chodím na masáže, starám se o své tělo, cvičím. Jsem nyní zamilovaná do svého amerického přítele, snažím se být s ním co nejvíce,“ dodává jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček. Majitelka HB Kosmetiky Petra Morávková získala ocenění Modrá planeta za ekologicky čistý produkt. Ocenění získala právě díky produktu aromatické máslo na uvolnění svalů, které pomáhá při bolestech svalů, hlavy a kloubů. „Je to pro nás velká pocta a jsme rádi, že jsme daná ocenění obdrželi, protože naše kosmetika není testována na zvířatech a moc nás těší, že naše výrobky pomáhají lidem léčit ekzémy, lupénku a další nejen kožní onemocnění,“ dodává Petra Morávková. Kosmetika Health&Beauty je přírodní kosmetika vyráběná z minerálů, soli a bahna z Mrtvého moře. Je obohacena o čisté rostlinné výtažky a aromatické oleje. Mrtvé moře představuje nejlepší přírodní léčbu kožních problémů a je také známo pro své silné protistárnoucí účinky. Výrobky Kosmetiky HB nejsou testovány na zvířatech a většina z nich neobsahuje parabeny. Info na www.kosmetikahb.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama