reklama

Jak to sluší Budkové a Buranské na střelnici? A z čeho se jim udělalo špatně?

reklama

Nádherné slunné odpoledne strávily kamarádky Tereza Budková (I. vicemiss 2009) a Nikola Buranská (Česká Miss Earth 2014) na matějské pouti. Tereza si sem vyrazila oddechnout po poslední zkoušce před státnicemi, kterou zvládla na jedničku. „Pokud zvládnu ještě v červnu poslední zkoušku na jedničku, tak budu mít červený diplom.“, usmívá se krásná brunetka.

Tereza je studentkou Policejní akademie ČR a daří se jí skloubit náročnou práci v modelingu se studiem doslova na výbornou. Značnou část roku tráví pracovně v zahraničí, tak to je jí přítel občas nemá lehké, když mu jeho dívka odjede na několik dní pryč.„Práce v zahraničí mi vyhovuje, je tam lepší finanční ohodnocení, ale i přístup k modelkám je trochu jiný. Přesčasy se platí, dodržuje se časový harmonogram, máme pauzu na oběd.“, chválí si výhody práce modelingu v zahraničí Tereza Budková. Tereza bourá veškeré mýty, které kdy mohl někdo o miss vyslovit. Bravurně zvládá studium vysoké školy s úžasnými výsledky, modeling a se svým přítelem ustála soutěž krásy a nerozešli se. Dokonce spolu už brzy oslaví osmé výročí! To se opravdu jen tak nevidí.

Proč byla zelená?

Nikola Buranská s Terezou na pouti zamířily na střelnici. Koho si asi představovali místo půvabné papírové růže? Několik neplodných ran vystřídaly dobře mířené výstřely z brokovnice.  Holky si vystřelili Mr.Beanovského medvídka a dvě obří papírové růže. V jejich repertoáru nesměla chybět ani adrenalinová jízda, která jim trochu rozproudila krev v těle.  „Jsem úplně zelená a necítím se dobře. Ještěže jsem neobědvala. Musela jsem zrušit i trenéra, jak mi je blbě,“ komentuje jízdu Nikola Buranská, loňská vítězka Česká Miss Earth. Tmavovlasá rodačka z Přerova randí s fotbalistou Filipem Novákem, se kterým chodí už čtyři roky. I ona boří rozchodový mýtus. Nikola pendluje mezi Prahou a Libercem, kde se svým přítelem žije. Je tak pořád v pohybu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama