reklama

Ruda z Ostravy a benefiční koncert na podporu hemofiliků již tento pátek!

reklama

Již tento pátek proběhne očekávaný křest alba Honzy Roušara spojený s benefičním koncertem. Jisté je jedno, vzhledem k tomu, že na tvorbě desky se podíleli muzikanti tělem i duší, můžeme se těšit na opravdovou hudební lahůdku. Na desce, která nese tematický název „Honza Roušar a hosté – věnováno českému svazu hemofiliků“ se můžete těšit na Evu Dvořákovou, Ivanu Korolovou, Martinu Trchovou , Naďu Válovou, Jakuba Hübnera, Ondřeje Rumla, Rudu z Ostravy, Václava Tobrmana a samozřejmě na Honzu Roušara. Uslyšíte zhudebněné texty autorů Jarmily Moosové, Ester Kočičkové, Petry Vítkové, Aleše Nováka, Miloně Čepelky a Václava Tobrmana. Aranží většiny písní se ujala skvělá Eliška Linhartová. A stejní interpreti se na vás těší i na benefičním koncertu, kde Miloň Čepelka Honzovo album pokřtí. Ruda z Ostravy a Václav Tobrmana se navíc ujmou i role moderátorů večera.

Honza celou desku i křest pojal charitativně – jedná o benefiční projekt na podporu lidí se špatnou srážlivostí krve. Výtěžek z prodeje vstupenek na koncert se křtem alba a následným prodejem cd půjde na konci roku českému svazu hemofiliků.

„Rád bych touto cestou moc poděkoval všem, co se podíleli na tomto cd. Myšlenka natočit benefičnií cd vznikla už před dvěma lety. V té době jsem začal hrát na různých dobročinných akcích. Díky tomu mě napadlo, že bych mohl vymyslet i vlastní projekt, který někomu pomůže a ta cílová skupina byla jasná. Český svaz hemofiliků pro mě v minulosti udělal hodně. Jako malej kluk jsem se účastnil dětských letních táborů pro hemofiliky. Tam jsem poprvé držel v ruce kytaru a od Matyho Madlika, což byl hemofilik, který bohužel už není mezi námi, jsem se naučil první akordy. Naším cílem je prostřednictvím koncertu, prodeje cd a sponzorských daru od partnerů projektu, vybrat natolik velkou částku, aby pokryla například realizaci rekondičního pobytu pro hemofiliky v zahraničí.“ říká Honza.

Koncert a křest cd proběhne na mezinárodní den hemofilie 17.4.2015 a uskuteční se v
Žižkovském divadle Járy Cimrmana od 19:00. Tak dorazte, užijte si porci skvělé muziky a zároveň podpořte dobrou věc!

Cena vstupenky je 400Kč včetně cd (200Kč bez cd)

Nástrojové obsazení:

Eliška Linhartová – bicí souprava
David Vostrý – perkuse
Honza Pulkert – basová kytara
Václav Tobrman – piano a melodika
Radek Kašpar – saxofon
Ríša Klíma – housle a mandolína
Lukáš Klíma – housle
Honza Roušar – akustická kytara
Stanislav Jelínek – elektrická kytara

Všichni zmínění aktéři spolupracovali na albu bez nároku na honorář.
988900_10203980157972779_4574981893104334577_n Honza Roušar

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama