reklama

Proč pít černý čaj? Je to elixír života!

reklama

Pečlivý výběr čajových směsí z nejlepších plantáží světa, důraz na čerstvost a kvalitu, důkladné balení – to jsou zásady, díky kterým se malá rodinná firma AHMAD Tea London vypracovala na společnost s mezinárodním věhlasem a získala si srdce milionů zákazníků. Firma byla založena v roce 1986 ve Velké Británii a zkušenosti čtyř generací rodiny, která čaj vyrábí s láskou, jsou znát v každém doušku tohoto voňavého nápoje.

Odvar z lístků čajovníku pije lidstvo už téměř pět tisích let a ne náhodou jej staří Číňané nazvali „Elixírem života“. I my dobře známe jeho povzbuzující účinky a je to právě čaj, kterým zcela samozřejmě zaháníme nachlazení a chřipku. To, co děláme podvědomě, odůvodňují i odborníci na vědecké úrovni, kteří navíc před několika lety přišli na to, že se černému čaji léta křivdilo. Dnes už víme, že je pro lidské zdraví přínosný stejně, jako například čaj zelený.  Čaj má povzbuzující účinky a obsahuje mnoho tělu prospěšných látek včetně antioxidantů, které naše tělo zbaví nebezpečných volných radikálů.  Zároveň je známý pro svůj přírodní zdroj fluoridu, draslíku, manganu a vitamínu B2. Pomáhá tak chránit před onemocněním kardiovaskulárního systému, před zubním kazem. Navíc jde o nápoj, který psychicky povzbudí, pročistí naše tělo a mysl a přitom nedodá organismu nadbytečné cukry. Portfolio černých čajů společnosti AHMAD TEA London je tak bohaté, aby mohlo uspokojit i ty nejnáročnější chuťové buňky. Zároveň je pestrou přehlídkou těch nejvyhlášenějších čajových oblastí, od pověstného Ceylonu, Srí Lanku nebo Keňu, až po proslulý Darjeeling. My jsme pro vás vybraly dva nejoblíbenější černé čaje:

Earl Grey

Earl Grey je vybranou směsí nejkvalitnějších čajů, mírně ovoněný jemnou chutí bergamotu. To mu dává aromaticky osvěžující charakter, který udržuje v rovnováze povzbuzující svěžest čaje s čistou svěží chutí citrusu. Cena – 69,90 Kč (25 sáčků)

English Tea No.1

Exkluzivní English Tea No. 1 si získal příznivce po celém světě a představuje jednu z nejprodávanějších směsí. Jde o směs čajů pocházejících z území Assam ve Východní Indii, Srí Lanky a Keni.  Jantarově žlutý nápoj ochucený špetkou bergamotu s jemnější chutí, než mají ostatní směsi. Vhodný pro chvíle osvěžení a povzbuzení. English Tea No.1 je pro všechny příležitosti. Můžete ho pít ráno nebo večer, s mlékem i bez něho. Cena – 69,90 Kč (25 sáčků)

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama