reklama

Prohlédněte si křivky modelky Votavové. Takhle už ji možná brzy neuvidíte

reklama

Kdekoliv se v posledních týdnech objevila Kateřina Votavová, neměla toho na sobě víc, než spodní prádlo. A není divu, protože je na co se dívat! Třicítka na její dokonalé postavě není vůbec vidět. Otázka ale je, jak dlouho ji ještě bude ukazovat, protože v létě se z ní stane vdaná paní.

„S ohledem na to, že plastiku prsou jsem podstoupila vlastně na přání svého partnera, tak si nemyslím, že by mi teď zakazoval je ukazovat,“ směje se Katka. „Hezký auto si taky nekupujete proto, abyste ho schovávali v garáži.“ Pravda je, že Katka patří v posledních letech mezi nejvyhledávanější modelky právě pro svá dokonalá ňadra a útlou a přitom žensky tvarovanou postavu.

„Občas už si říkám, že bych mohla taky nafotit něco oblečená, protože to je někdy o zdraví,“ říká Kateřina, která vedle modelingu také moderuje televizní pořad o trendech a vlastní butik se spodním prádlem. Díky tomu dobře ví, jaké prádlo má nosit, aby jí dokonale sedělo. A radí takhle nejen svým zákaznicím, ale také spoustě známých hereček a zpěvaček. „Z vlastních zkušeností mohu říct, že tři čtvrtiny českých žen nosí špatnou velikost nebo tvar podprsenky. Buď kupují moc velké nebo malé, přitom otlaky z malých podprsenek mohou být zdraví nebezpečné,“ upozorňuje.

Pouze ve spodním prádle se letos Kateřina objevila jak na módní přehlídce Made in Jablonec, kam jezdí každoročně jako tvář značky luxusního spodního prádla Werso, ale také jako tvář kolekce návrhářky Sandry Markové. „Sandru jsem poznala ještě v době, kdy pracovala v zákulisí přehlídek a během čekání pracovala na svých modelech. Přišívala na ně různé aplikace, měla dokonce i vlastnoručně barvené látky. Hrozně mě bavilo, jak je do své tvorby ponořená. A když mě požádala, jestli bych byla tváří její kolekce, nadšeně jsem souhlasila, protože Sandra má vkus, cit a její modely obdivuhodně vystihují ženství.“

Nutno říct, že Katčino „ženství“ je opravdu obdivuhodné a že v jejím případě příroda a doktoři odvedli kus opravdu mistrovské práce.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama