reklama

Zevnitř se rozpadá, zvenku ještě nadělá parádu. Český zpěvák melouchaří v zahraničním modelingu

reklama

Zatímco nejnovější úsek dálnice spojující Česko s Německem stojí prý na poměrně chatrných základech, vazby českého hudebníka Martina Maxy (55) a našich severních sousedů mají asi základy dost solidní.

Svědčí o tom nejenom Martinovo časté koncertování v německy mluvících zemích, ale aktuálně i nabídka jisté zahraniční společnosti, aby se Maxa stal tváří jejích produktů právě pro německý trh. Dojdou-li tedy jednání k uspokojivému konci, bude na nás tento český fešák za pár měsíců za hranicemi shlížet z billboardů.

„Ano, takovou nabídku jsem skutečně dostal, potvrdil Martin a dodal: „Nemůžu zatím ale prozradit, o jakou značku se jedná. Snad jen tolik, že onen výrobek bych mohl propagovat zcela bez skrupulí, protože jako spotřebitele mne naprosto uspokojuje.“ Čímž ovšem nenapověděl zhola nic, jelikož jeho popis se hodí na vše, od mýdla, přes alkohol až po auto.

Autorem zkušebních snímků, stylizovaných v duchu připravované kampaně, je fotograf Martin Laco. A vzhledem k tomu, že Martin Maxa byl v době jejich vzniku jen několik dnů po komplikované operaci ramene, úsměv mu prý šel trochu ztuha. „Pravdou je, že se trochu rozpadám. Letos mne čekají tři operace, ale jako za mlada už to ani po nich nebude. Měl bych asi dělat spíš reklamu na kloubní náhrady…“ směje se Martin.

Foto: Martin Laco

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama