reklama

Radim Flender a Lucie Vondráčková pokřtili svůj klip

reklama

Zpěvák Radim Flender a Lucie Vondráčková společně pokřtili klip k písni Stanice Svět, kterou spolu předtím nazpívali, a písnička také vévodí Radimovu prvnímu CD se stejnojmenným názvem. Jak prozradil režisér klipu Milan Balek, videoklip dokončovali ještě v den křtu v poledne. A Lucie Vondráčková to potvrdila.

„Klip jsem viděla v noci a ještě bylo potřeba na něm dodělat pár drobností. Ale jinak jsem spokojená. Ještě nikdy jsem netočila videoklip, kde by účinkovalo tolik lidí a který by se natáčel pět dní. To bylo opravdu velkorysé,“ uvedla Lucie Vondráčková, která kromě křtu zažila ještě jedno milé překvapení. To pro ni připravil Martin Hrdinka, moderátor hitparády Česká dvanáctka, kterou vysílá Čro Dvojka.

„Lucie dostala Zlatou dvanáctku za písničku Paralerní svět. A protože tehdy nebyla v Čechách, mikrofonek posetý českými granáty ji předávám dneska. Tuhle cenu ještě nikdo neviděl, protože se vždycky předává v rozhlasovém studiu,“ usmíval se Martin Hrdinka.

Důležité je, že do hitparády bude nasazená také píseň Stanice Svět a bude se ucházet o přízeň diváků. Naváže písnička Radima Flendera a Lucie Vondráčkové na předešlý Lucčin úspěch?

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama