reklama

Regina Rázlová: Letos to na prázdniny moc nevypadá

reklama

Herečka Regina Rázlová je v jednom kole, ale nestěžuje si, naopak. Od začátku dubna zkouší na jevišti Divadla Ungelt roli Marlene Dietrich ve hře britské autorky Gail Louw s názvem Miss Dietrich, která bude mít na této scéně premiéru 26. května. V inscenaci se představí spolu se svou dlouholetou kamarádkou Simonou Postlerovou, která v dramatickém příběhu ztvární roli její dcery Marie Rivy.

V režii Radovana Lipuse se ve hře odehraje rodinný souboj slavné matky na prahu života s její dcerou. „Jde o střetnutí dvou silných žen, z nichž každá má svou pravdu. Mohlo by se zdát, že ten příběh, který se na jevišti odehrává, tedy dialog jen dvou postav, bude klást otázky, na které si diváci budou muset sami odpovědět a nebude to žádná velká legrace, ovšem není to tak. My se snažíme na věci, které se ve hře řeší, podívat trošku s nadhledem a vtipem,“ vysvětlila Rázlová.

Jak přiznala, na roli kývla hned a ráda. „Nebylo, co řešit. Mám Marlene Dietrich ráda od svých sedmnácti let, kdy jsem viděla její film a to se nezměnilo. Byla to provokativní i obdivovaná žena a její životní osudy jsou velice zajímavé a dramatické. Ano, i když to není jednoduchá postava, mě se role moc líbí,“ doplnila herečka, která si letos blížící se divadelní prázdniny neužije. Jednak bude vystupovat na letní scéně Divadla Ungelt v komedii Mezi úterým a pátkem a na Karlštejně v muzikálu Noc na Karlštejně.

„Nevadí, v září bývá také hezky, a kam vyrazím? Tak to je ve hvězdách a zatím o tom nepřemýšlím, protože je to daleko. Bude-li to dovolená v zahraničí nebo doma je celkem fuk, na zahradě bývá i v září docela hezky, takže se uvidí,“ dodala Regina Rázlová.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama