reklama

Richard Adam: Hála, Cortés, Chladil jsou už tam nahoře, tak to musím zvládat sám

reklama

Je mu pětaosmdesát, ale lenošení a nicnedělání nejsou jeho koníčky. Dokud prý zdraví slouží, chce bavit lidi a sebe zpíváním. Samozřejmě už neplní koncertní sály do posledního místa, ale množství fandů stále má. RICHARD ADAM, jedna z velkých pěveckých hvězd 50. a 60. let minulého století a interpret takových hitů jakými kdysi bývali třeba Páni kluci, Tina Marie nebo Cestář, je v klídku a pohodě.

„Co nadělám, z naší bývalé chlapské sqaudry nás už moc nezbylo. Rudolf Cortés, Jiří Vašíček, Milan Chladil, Karel Hála a další jsou už někde tam nad námi, v muzikantském nebi, takže to musím zvládat sám. Na to, že bych ve svém věku chodil třeba jen krmit racky mě neužije. Jezdím zpívat za svými příznivci, nebo oni přijedou za mnou a je nám fajn. A takových hezkých vystoupení mám v průběhu roku docela dost. Takže u mne, spokojenost,“ řekl nám s úsměvem na rtech Richard Adam, který přišel s partnerkou na pozvání Klubu sběratelů autogramů na Novotného lávku, kde dvě hodiny podepisoval a nechal se fotit s kdekým.

Na akci přijela i mladá herečka Eliška Jansová, ovšem ne vozem nebo MHD, ale na koloběžce, kterou si sama „vyladila“ a doplnila o praktický košík. „Je to můj běžný dopravní prostředek po Praze. S rychlostí to moc nepřeháním, dodržuji předpisy, aby mě nezměřili, ale je to pohodlné a utužuji tak i fyzičku,“ vysvětlila Eliška, zaparkovala svůj stroj a vrhla se také do autogramiády po boku pěveckého manželského páru Honza Kříž, Marie Blahynková, na akci se „upisovalo“ i duo Kamélie, tedy Hana Buštíková a Dana Vlková, nechyběly další zpěvačky Eva Hurychová či Irena Budweiserová nebo třeba Christine Daaé z muzikálu Fantom opery, čili Monika Sommerová a po týdenní aklimatizaci po návratu z Botswany i herečka Bára Mottlová.

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama