reklama

Dana Morávková představila novou kolekci kabelek. Jak se vám líbí?

reklama

Nová sezóna si žádá i novou kabelku, to moc dobře ví i DANA MORÁVKOVÁ (44) s týmem Elega, kteří se v zimě rozhodně nenudili a pilně pro vás připravovali novou kolekci kabelek Elega by Dana M. Nová řada byla představena v restauraci v centru Prahy se sešli VIP hosté, které celým slavnostním večerem provedl Jan Čenský. 

A na co se v nové kolekci můžete těšit? „Představena byla zbrusu nová kolekce Preciosa, kde jsme se inspirovali nyní velice trendovým stylem – kůže s motivem proutěného košíku. Idea byla naprosto jasná, vytvořit kolekci, která bude nadčasová, elegantní a přitom pohodová,“ popsala novou řadu Dana Morávková. „Při vymýšlení barevných variant jsme se rozhodli pro klasickou černou, která nikdy neomrzí a jemnou pudrovou barvu,“ říká Dana Morávková. Volba barev potěšila například Českou Miss Nikol Švantnerovou, která má ve výběru kabelek jasno: „Rozhodně by to měla být nějaká velká černá, je neutrální, hodí se ke všemu a je tím pádem nejpraktičtější.“ 

O tom, že černá barva je stále v módě, nepochybuje ani modelka Gabriela Dvořáková, která se nám svěřila: „Na kabelkách se mi líbí styl. Musí mi padnout okamžitě do oka. Upřednostňuji černou barvu, je elegantní, tajemná a zároveň sexy.“ Protikladem k černé je pro léto typická bílá barva, kterou tým Elega zvolil pro novou verzi kolekce Harmony v kůži Saffiano. „Nově jsou zde kombinace tmavě modrá/bílá se stříbrným kováním a béžová/bílá se zlatým kováním. Doufáme, že nové barvy se Vám budou líbit stejně jako podzimní varianty,“ věří Dana Morávková a tým Elega.

Herečku přišly podpořit i další VIP osobnosti, na akci jste tedy mohli potkat mimo jiné například Martu Kubišovou, Kateřinu Němcovou, Romanu Pavelkovou, Janu Švandovou nebo Nikol Kouklovou. Z modelů nové kolekce si vybere každá náročná zákaznice, ať už vyrazí do města s miminkem nebo na společenskou akci. V této řadě kabelek si na své přijdou hlavně milovnice luxusních kožených kabelek. Nová kabelka by rozhodně neměla chybět ani ve vašem šatníku, modelka Barbora Vida vzpomíná: „Kabelky si ráda kupuji sama, vím, co se mi líbí a co potřebuji. Ještě dnes si pamatuji na ten pocit, když jsem si ušetřila na první dražší kabelku.“

Bonusem nově představené řady je i malá peněženka, která se vejde už do každé kabelky. To jistě ocení každá žena, která v útrobách své kabelky nosí plno nepostradatelných věcí jako například modelka, herečka a moderátorka Eva Perkausová, která z těchto důvodů preferuje větší kabelky. „V mé kabelce nikdy nechybí klíče, telefon, peněženka s doklady, žvýkačky, kapesníčky a balzám na rty.“ Kabelku si každá žena vybírá podle příležitosti. „Mám ráda praktický styl kabelek, takže kabely větší. Samozřejmě záleží na jakou příležitost. Pokud se jedná například o ples v opeře, použiji malé psaníčko. Pokud se jedná o školu, tak větší kabelu přes rameno,“ dodává Eva Perkausová. V kolekci kabelek Elega by Dana M si můžete vybrat ať už malé psaníčko, nebo elegantní klopnovou kabelku, kterou rozhodně oceníte vy i vaše okolí.

Foto: Nešo Matič

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama