reklama

Už to prasklo! K čemu zavatovaného milence? Myslivcová z ničeho vytříská měsíčně víc než ministr!

reklama

Je strašně snadné z někoho udělat vypočítavou zlatokopku. Když se nedávno vyhlašovala anketa o největší českou zlatokopku, nevynechala se ani DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21). Přečíst si o tom můžete ZDE. Není vůbec zvykem, aby si blonďatá dvacítka vydělala na všechno to, co prezentuje na profilech na sociálních sítích, poctivou prací. Navíc víme dobře, že do žádné práce nechodí a vlastně ani nic pořádného neumí. Co jiného tedy může dělat než luxusní společnici nebo mít bohatého milence? Před několika dny nám ale jeden všímavý čtenář ukázal i třetí možnost.

Pan Karel Kroupa nám napsal, proč děláme z Myslivcové zlatokopku, když do ní má hodně daleko. Normálně bychom si toho nevšímali a považovali ho za jednoho z obdivovatelů růžové blondýnky, který se jí chce zavděčit. Jenže pan Kroupa doplnil, že jen díky sledovanosti svých kanálů na youtube si může vydělat klidně desítky tisíc měsíčně. Zaujalo nás to, a tak jsme začali sami pátrat a počítat. A vyšlo nám jedno jediné. Dominika něco umí. Umí geniálně zvládat marketing a svou prezentaci. A to je k nezaplacení. Vlastně… počítejte s námi:

Česká videa na youtube vydělávají zhruba jeden haléř za jedno shlédnutí. Pokud by tedy Myslivcovou vidělo 5 milionů lidí měsíčně, což je v jejích silách, dělalo by to 50 tisíc korun. To ale není vše. Jako dopisovatelka do dvou redakcí vydělá asi 20 tisíc měsíčně plus si něco přivydělá i účastí na společenských akcích nebo moderováním. A samozřejmě spoluprací s firmami na youtube. Tam je sice jasně dané, že takto vydělávající jedinec musí mít stabilní sledovanost a dostatečný počet odběratelů (řádově desítky tisíc), což ale pro českou Barbie není problém. To znamená odhadem dalších 30 tisíc za měsíc. Navíc se Myslivcová vytahuje, že natáčí nové klipy, údajně má hrát i v celovečerním filmu a má mít vlastní pořad v televizi, což bude dalších cca 30 až 50 000 měsíčně.

Sečteno podtrženo, při střízlivém odhadu dojdete k měsíční gáži 150 tisíc korun. To je prosíme pěkně víc než ministři české vlády a stejně, jako bere premiér republiky. Když navíc sečtete sledovanost jejích nejžhavějších pecek, dojdete k číslu 80 milionů. Do této chvíle by tak měla mít vyděláno 800 tisíc až milion. Suma, ze které se vám protočí panenky a ani to nemusí být barbíny. Nám ještě zůstaly v nepřirozené pozici, protože jsme něco takového fakt nečekali. Už se nedivíme, že si Myslivcová může dovolit kupovat nové hadříky, botičky a další serepetičky od prestžních značek jako Louis Vuitton, Prada a další. Prostě na to má. A chlapa k tomu vážně nepotřebuje…spíš je z ní dobrá partie pro zlatokopy.

Foto: sociální sítě

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama