reklama

Rocky po čtyřiceti letech? Jeho český následovník předvedl pěkně nabušený šunky!

reklama

Ačkoli od natočení prvního filmu o legendárním hrdinovi Rockym v podání Sylvestera Stalloneho uplynulo neuvěřitelných devětatřicet let, znají tohoto správňáka s boxerkami diváci všech věkových kategorií. A herec a moderátor Mirek Šimůnek se do něj při focení nejnovějšího prestižního kalendáře firmy Leco dokonce tak trochu převtělil.

Rocky je symbolem odvahy, touhy, píle. A ikdyž až tak nefandím násilným sportům, v roli Rockyhojsem se cítil příjemně. Doslova jsem si užíval údery holou pěstí do vepřových kýt. Je to zvláštní zážitek. Totéž ale naopak odpuzovalo kolegyni Sabinu. Pravda, jen do chvíle, kdy sama obdržela boxerky a měla za úkol mlátit do mě...“ poznamenal Mirek na adresu kolegyně Sabiny Laurinové, která vytvořila něžnou polovinu kalendáře. Po focení se pak půvabná blondýnka nechala slyšet, že box jí k vlastnímu překvapení přinesl psychické odreagování. Což Mirek s velkorysým úsměvem okomentoval takto: Díky našemu focení kalendáře LECO je na světě o jednu fanynku boxu vic. A o jeden můj monokl taky.

Nemají konkurenci

Fotilo se celý den a aby český Rocky padal „na hubu“ jen v záběru, nikoli ve skutečnosti, průběžně se občerstvoval. U talíře šunky jsme si nemohli odpustit otázku, zda si v jídle potrpí na kvalitu. Při dnešch možnostech výběru uzenin má tuto možnost každýA já teď už nejen podle chuti – při focení kalendáře společnosti LECO jsme měli možnost vidět na vlastní oči nejenomzázemí této velké, úspěšné ryze české uzenářské firmy, ale byli jsme i účastníky jejího provozu. Vyzkoušeli jsmesi bezpečnostní hygienické předpisy, viděli výrobnu od A do Z. A hádejte, do regálů jaké firmy teď rád s jistotou sáhnu pro uzenářské výrobky… Královská mozaika, Šunka Bohemia nebo Pečená šunka nejvyšší jakosti prostě nemají konkurenci,“ vylíčil Mirek své dojmy z exkurze do šunkového království.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama