reklama

Vážně nemocný fotbalista Čišovský dostane charitativní akci SRDCOVKA!

reklama

Známý český moderátor Míra Hejda a manažerka Československého lva Miluše Dosoudilová​ pořádají v neděli 30. 8. 2015 charitativní akci pro slovenského fotbalistu FC Viktoria Plzeň Mariána Čišovského, jenž v současné době bojuje s amyotrofickou laterální sklerózou.

Výtěžek z akce půjde na nadaci Mariána Čišovského SPOLEK 28, který založili Mariánovo spoluhráči a přátelé na podporu jeho boje proti této zákeřné nemoci. „Sledoval jsem utkání, kdy Viktorka vyhrála titul a Marián přes svoji zákeřnou nemoc přišel na podium v doprovodu Pavla Horvátha. Měl jsem slzy v očích. Přišlo mi to hrozně nespravedlivý, ale taková už bohužel nemoc je. Byly to tak silné emoce, že jsou ve mně dodnes“. Takto popisuje Hejda důvod jeho iniciativy v akci, kterou navrhla manažerka Československého lva Miluše Dousoudilová. Projekt, který běží pár dnů získal během chvíle až nečekaný ohlas. „Vlastně je už teď akce asi 3x větší, než se původně plánovalo. Mnoho známých tváří do projektu ihned přiskočilo. Už máme slíbenou účast hvězd jako třeba Dominik Hašek, jehož blízký přítel a šéf jeho charitativního projektu z Buffala této zákeřné nemoci podlehl. Dnes už jsme se bavili, že budeme muset trochu přibrzdit, aby se to dalo vůbec produkčně utáhnout,“ dodává spolupořadatel Míra Hejda.

Můžete být u toho

Místem, kde se tento sportovní den s charitativním podtextem odehraje je Sportpenzion Pohoda v Letkově u Plzně. Právě tady se pravidelně připravují fotbalisté FC Viktoria Plzeň na své zápasy. Akci podpoří celý tým FCVP v čele s Pavlem Horváthem. Účast zatím potvrdili i další známí sportovci jako jsou Pavel Horváth, Martin Straka, Vladimír Šmicer, František Straka nebo také známé osobnosti jako Zorka Hejdová, Nikol Švantnerová, Marek Ztracený, , Martin Gardavský apod. Odpoledne bude plné exhibičních sportovních utkání (fotbal, beach volejbal, tenis). Budou hrát již zmiňované známé tváře sportu, herci i zpěváci. Večer bude probíhat dražba a tombola, výtěžek z akce jde na nadaci Mariána Číšovského SPOLEK 28, která je určena pro všechny, kteří mají amyotrofickou laterální sklerózu včetně dětí. Pokud chcete strávit poslední srpnovou neděli se známými osobnostmi a zároveň pomoci zejména bývalému obránci FC Viktoria Plzeň Mariánovi Čišovskému, dorazte dne 30. 8. 2015 do Sportpenzionu Pohoda LetkovAkce začíná v 15:00.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama