reklama

Salamander rozdává radost

reklama

Láska má mnoho podob, od té rodičovské přes partnerskou, až třeba po lásku k botám. Tou je známá ambasadorka sítě obchodů s obuví Salamander Michaela Maurerová, kterou zajímalo, jestli mezi svými sledujícími na Instagramu najde další spiklence. Rozhodla se proto vyhlásit soutěž „Boty z lásky“ a zjistit, komu by soutěžící nejraději věnovali pár kvalitních bot a proč.

Přestože soutěž měla obrovský úspěch, aby taky ne, když se soutěžilo o nákup přímo s usměvavou herečkou, ale vyhrát mohl jen jeden. Vedení společnosti společně s Míšou nakonec vybralo slečnu Anetu, která se rozhodla udělat radost své mamince.

„Jakmile jsme se s Anetou a její maminkou setkali před obchodem, bylo jasné, že jsme vybrali správně. Aneta má totiž hned několik sourozenců a synka, o kterého se její maminka krásně stará,“ vypráví Míša. Všechny tři si prý nákup a zkoušení náramně užily, ale praktičnost nezůstala stranou. „Když pan Novák, ředitel Salamanderu, viděl, jak šetrně dámy k nákupu přistoupily, rozhodl se věnovat k páru bot i ladící kabelku. To prostě musí každá žena mít,“ směje se herečka.

„Maminka je to nejdůležitější, co v životě máme. Bohužel to spoustu z nás pochopí, až když se jí samy staneme,“ nechala se inspirovat Míša, která následně vzala i svou maminku na nákup nových bot. „Je to asi to nejmenší, dát jí nějaké pohodlně boty za to, co se kolem nás naběhala!“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama