reklama

Sama na Valentýna? Rozmazlujte se!

reklama

Jste single? Nenechte se otrávit zažitou představou, že Valentýn je jen pro páry. Ve skutečnosti je tento svátek lásky příležitostí projevit náklonnost a péči nejen druhým, ale i sobě. Jestli tedy letos zůstáváte 14. února sama, zkuste některý z těchto tipů, jak si den opravdu užít.

Dopřejte si nejlepší láhev vína

Odšpuntujte ten cabernet, co jste dostala k narozkám a šetříte si ho pro slavnostní příležitost. Nebo sáhněte po láhvi sauvignonu s esteticky nejpřitažlivější etiketou. Klidně. Raději si ale dopřejte servis, který vás nebude stát nic navíc, a nechte si poradit od odborníků z on-line vinotéky Vinozarchivu.cz. Najdete tam špičková a dostupná ročníková vína a pohodlně vyberete láhev třeba z roku svého narození nebo jiného letopočtu, na který chcete zavzpomínat. Nebo se zaměřte na proslulé odrůdy. Třeba Amarone della Valpolicella, jedno z nejslavnějších italských vín, které zraje v dubových sudech. Chcete se cítit opravdu exkluzivně? Pak nezklame pravé francouzské champagne, které můžete mít nejen v bílé, ale i romantické rosé variantě. Proč byste na sobě šetřila? Den je váš, takže carpe diem!

Jste single? Nenechte se otrávit zažitou představou, že Valentýn je jen pro páry. Ve skutečnosti je tento svátek lásky příležitostí projevit náklonnost a péči nejen druhým, ale i sobě. Jestli tedy letos zůstáváte 14. února sama, zkuste některý z těchto tipů, jak si den opravdu užít. 

Vemte se ven

Nečekejte s výlety na to, až budete mít partnera. Únik z města, kdy se obklopíte přírodou a vyčistíte si hlavu zdoláváním terénu, má nádech pravé romantiky a dobrodružství. Tak se vyvezte na jednodenní výlet! Lámete si hlavu kam? V jednoduchosti je krása a máte ji nadosah z každého města, tak zabalte termosku s čajem (nebo svařákem) a vydejte se na cestu českou krajinou, která bude jen podle vás. Z Prahy vyražte posázavským pacifikem, z Brna vyjeďte na Pálavu. Z Olomouce zase na Hrad Helfštýn a z Ostravy prostě do Beskyd!   

Darujte si novou sexy hračku

Naprosto upřímně: sex k Valentýnu patří. Chlap k němu ale není nutnost a dopřávat si hračky znamená hýčkat svoji intimitu. „Podle našeho průzkumu mezi zákazníky považuje 60 % žen erotické pomůcky za zcela přirozenou součást života,” říká majitel sexshopu Yoo.cz Vojtěch Sláma. Napusťte vanu plnou horké vody, kterou vám zpestří originální šumivé bomby do koupele. Dodají vaší lázni smyslnou vůni s afrodiziaky a uvnitř na vás čeká zlobivé překvapení v podobě vibrační patrony. Vyzkoušet můžete také některé voděodolné venušiny kuličky, které se díky různým vibračním programům postarají o vaše vzrušení, aniž byste musela něco dělat. Stačí se uvolnit a poslouchat šumění koupelové pěny. Velký výběr venušiných kuliček najdete v on-line sexshopu Yoo.cz. Tato diskrétní pomůcka vám poslouží nejen ve vaně, ale i kdykoliv jindy.

Dejte si do těla

Pořádná dávka endorfinů během dne vám zajistí, že ať už na večer zvolíte jakýkoliv program, budete mít skvělou náladu. I k pohybu se dá přistoupit “po valentýnsku” a vybrat takový, jaký vás naladí na správné prožití momentálních emocí. Potřebujete zpracovat hodně pocitů? Naskočte na kolo a vyšlápněte kopec! Chcete spíš zklidnit svoji mysl? Domácí jóga session při svíčkách bude to pravé. Nechte se vést zkušenými lektory on-line třeba na Gymbee.cz, kde za měsíc členství zaplatíte tolik, co za jednu lekci ve studiu.  

Uspořádejte si filmový maraton

Pandemie je otrava, ale nejméně jednu pozitivní věc přinesla – spoustu nových možností, na co koukat on-line. Zkuste Aerovod.cz, kde si vychutnáte díla nominovaná na Českého lva 2020. Na netu už jsou ale i divadla! Seznam aktuálních streamů najdete na i-divadlo.cz a různé hry a inscenace má on-line třeba Divadlo v Dlouhé nebo oblíbené ostravské Divadlo Mír. Vlastně tak máte jedinečnou možnost kulturního zážitku, protože běžně bývají dobrá divadla vyprodána už na začátku sezóny.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama