reklama

Sandra Parmová: Žiju v době kmotrů a mafie

reklama

Půvabná moderátorka Sandra Parmová, která poslední týdny díky nové lásce jen září, prozářila i křest kalendáře firmy Leco, v němž se Míša Kuklová a Petr Janda na fotografiích převtělili  do italských gangsterů z éry slavného „Kmotra“.

Nabízela se tedy otázka, zda by Sandra chtěla žít právě v této době a v této společnosti. „Myslím, že v době mafie a kmotrů žiju,“ směje se moderátorka a dodává: „Naštěstí se mě to ale nijak nedotýká. A pokud je to, jako v tomto případě, pro dobrou věc, tak proč ne.“ 

Na rautu si pak Sandra zobla stylového šunkového občerstvení, které jí evidentně chutnalo. „Nemohla bych být vegetariánkou. Lidi, co se dobrovolně vzdají šunky, masa nebo vajíček, docela obdivuji. Mě by to v jídelníčku chybělo, mám ráda pestrou stravu,“ vysvětlila štíhlounká blondýnka, že její jídelníček není nikterak speciální.

Křest kalendáře společnosti Leco ovšem nemoderovala kvůli svačině. „Ráda podporuji akce, které mne něčím osloví a jsou pro dobrou věc. A stejně tak jsem ráda, když se do pomoci potřebným kromě jednotlivců zapojí i velké firmy, jako třeba právě výrobce šunky Leco, které mají větší možnosti a jdou tak ostatním dobrým příkladem,“ okomentovala Sandra předávání šeků dvěma dětem podporovaným spolkem Dobrý skutek.

Foto: Leco

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama