reklama

SeeJay Radio oslavilo své osmé narozeniny ve velkém stylu

reklama

Byl to mejdan, o kterém se vypráví hodně dlouho a kolují o něm zaručeně pravdivé historky. Spousta alkoholu, veselých lidí a hlavně dobré muziky. Ostatně, aby také ne, když své osmé narozeniny slavilo SeeJay Radio!

SeeJay Radio přináší do uší mladých lidí už více jak osm let od 16. září 2009 pouze taneční muziku – jak největší hity, tak novinky a jejich nejzajímavější remixy, včetně těch, které ostatní komerční FM rádia ani někdy nehrají. V plné síle spoluvytváří v Česku hity taneční muziky a 215 tisíc fanoušků na Facebooku to jednoduše ví.

SeeJay Radio je známé mezi osobnostmi v showbyznysu, potvrzují to krásné a zpívající Bára Mottlová a Eliška Mrázová, DJka Andrea Pomeje a zpěváci Jan Bendig a Martin Kocián, kteří přišli ochutnat narozeninový dort. Není důležitý být ve stále více zastaralém FM pásmu, které skončí v roce 2025, ale dělat svoji práci dobře a věřit jí. Věděli jste, že SeeJay Radio bylo prvním komerčním digitálním DAB rádiem? Pokud ještě nemáte naladěno, tak neváhejte – play.SeeJay.cz !

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama