reklama

Šéfka soutěže krásy má výstavní úsměv. Proč tedy skončila na zubařském křesle?

reklama

Modelka a ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko odhodlaně usedla do stomatologického křesla na klinice Mediestetik v centru Prahy. Na programu bylo nasazení rovnátek, které na bělostném chrupu Táni ani nepoznáte.

„Už jsem rovnátka jednou měla. To mi bylo asi 12 let. Nyní je mi 28 a přece jenom se situace změnila. Narostly mi osmičky a zuby začaly pracovat. Neviditelná rovnátka Invisalign jsou pro mně jako dělaná. Opravdu nejsou vidět a mohu je sundat na hodinu denně za účelem ústní hygieny nebo jídla. Pokud to nikomu neřeknete, nikdo nic nepozná. Ty samá rovnátka má i moderátorka Monika Leová a je s nimi maximálně spokojená. Mám jen trochu obavu, aby nešišlala. Ale doufám, že si rychle zvyknu,“ vedla Taťána Makarenko a pokračovala, „zuby jsou pro modelku hodně důležité. Však to také se slečnami v mé soutěži hodně řešíme a povídáme si o všem, co k bezchybnému úsměvu patří.“

Taťána Makarenko se o svůj chrup příkladně stará a věnuje mu maximální péči. Přesto si nevzpomněla, kdy jí vypadl první zub.

„Je, tak to si vůbec nevzpomínám. Kdy mi začaly růst první zoubky a kdy mi vypadl první mlíčňák, tak na to se musím zeptat doma. Mně doba tak do mých osmi let hodně splývá. To jsme se stěhovali z Ukrajiny do Čech a kolem mne se toho hodně dělo. Ale dětské zoubky mi vypadly asi tak kolem šestého roku, to asi tak bývá, ne?“ smála se Makarenko.

V každém případě Táně Makarenko ke starostem kolem soutěže krásy přibyla ještě další. Musí mít nasazená rovnátka alespoň 22 – 23 hodin denně, a to po dobu několika měsíců a to i na finále soutěže Miss Czech Republic.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama