reklama

Šenkýř jako kuchař pohořel! Ještě, že umí zpívat

reklama

Kdyby měl každý člověk talent na všechno, na světě by byla docela nuda. Navíc bychom se ani nepobavili při posmívání se ostatním. No, co si budeme povídat, jsme Češi, ne? A když je možnost někomu nastrouhat mrkvičku, rádi to uděláme. Zpěvák Vojtěch Šenkýř se na chvíli stal nechtěným cílem takových posměšků.

Účastník Česko Slovenské SuperStar z roku 2013, který prošel uměleckou školou Bohuslava Martinů, totiž zabrousil někam, kde se necíti dvakrát komfortně. Představil se totiž v pořadu „Dobrou chuť“, který vysílá TV Relax. A co si budeme povídat, Zděnek Pohlreich se konkurence rozhodně bát nemusí.

Vojtěch si možná zvládne uvařit čaj a zalít instantní polévku, tím ale jeho kuchařské umění končí. Je tedy záhadou, proč do takového pořadu vůbec šel. „Mám rád legraci. A když jsem byl osloven produkcí, řekl jsem si, že se má v životě zkusit všechno. Nevadí mi, že ze sebe udělám v tomto ohledu nešiku. Věřím, že zase umám něco jiného,“ usmíval se Šenkýř.
Divákům se v každém případě naskytla jedinečná možnost sledovat například velmi netradiční loupání brambor. V podání mladého zpěváka a moderátora se to mění v životu nebezpečnou činnost nejen pro něj, ale i pro jeho okolí. Nutno podotknout, že jeho styl je veklmi originální a netradiční stejně, jako dochucování pokrmů v jeho podání. Málokdo by řekl, co všechno jde smíchat dohromady a servírovat. Tohle prostě není jeho parketa. Se zpíváním je to naštěstí mnohem, mnohem lepší…
Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama