reklama

Šest chlapův v chalupě má Jovanka Vojtková na starosti. Jak si Pepa užívá psích kamarádů?

reklama

Ač o tom málokdo ví, frontman kapely Kabát Josef Vojtek (52) je též vášnivým pejskařem. Vlastní totiž dva nádherné Anglické buldoky a hned po návratu z koncertů a po přivítání s rodinou míří mezi své dva mazlíčky do kotce. Starší se jmenuje Wilda a mladší, jeho syn pak Billy. „Je to velké odreagování, když si
s nimi vyjdu na procházku, do absolutního ticha a přijdu na jiné myšlenky,“ vypráví Pepa, když si s celou rodinou vyrazil ve svátečních dnech provětrat plíce a užít si pohody a volna po náročné sezóně.

Jeho manželce Jovance, (39) pak vedle synů, dělá radost další psí kamarád. Je to Francouzský buldoček Eda. „Je to moje láska a i když se s Wildou a Billym občas poperou, protože na sebe žárlí, je s nimi pořád zábava,“ doplňuje Jovanka Pepova slova a jejich psích miláčcích.

A tak má Jovanka celkem šest chlapů v chalupě. Prim samozřejmě mají synové Adam (5) a Albert – Bertík (1,5), který je pátým potomkem Josefa Vojtka. A protože za okny jejich domu začalo právě sněžit, vypravila se celá „smečka“ na povánoční procházku. Adam si sebou nezapomněl vzít svoje hrablo na sníh a samozřejmě ho nenapadlo nic lepšího, než na něj posadit brášku Bertíka a povozit ho. Na postavení pořádného sněhuláka však bylo sněhu přeci jenom málo, ale alespoň to kluci zkusili.

Na Silvestra zůstane celá rodina pohromadě, aby si užili jeden druhého. „Jsem rád, když mohu být doma
s rodinou. Jsou to vzácné chvilky a tak si jich užívám. Vždyť ještě 23.prosice jsme hráli a hned z kraje nového roku 2018 mě čekají představení v divadle a mnohé další,“ popisuje Pepa své budoucí aktivity, mezi tím co krmí svoje čtyřnohé kamarád piškoty.

A protože synáčci, vzhledem k mokrému sněhu, patřičně provlhli a mají „hejla“ u nosu, přičemž psí piškoty již také došly, zahnala Jovanka všechny domů do tepla a k horkému čaji.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama