reklama

Martha Issová je v pohodě a v „očekávání“. Bude to kluk nebo holka?

reklama

Hodně jí to sluší a svoje bříško s potomkem nosí s grácií. Je, jak říká, v absolutní pohodě a v očekávání dnů příštích. Herečka Martha Issová se chystá nejen na Vánoce, ale i na příchod druhého potomka. K pětileté dceři Františce přibude zanedlouho bráška nebo sestřička.

„Je to tak a hodně se těšíme. Zhruba před měsícem jsem přestala hrát a teď už se v relativním klidu připravujeme na nejkrásnější svátky v roce,“ nechala se slyšet Martha. Její manžel, David Ondříček, byl o něco sdílnější a připojil ke své partnerce pár podrobností.

„Vánoce jsou každý rok u nás krásné, letos budou o to víc, že, jak bylo řečeno, se pomalu chystáme na další rodinný přírůstek, který by nám měl čáp nebo vrána přinést v březnu. Užijeme si svátky a pak už to skoro přijde… A neptejte se na pohlaví miminka, protože ho nevíme ani my a ani to vědět nechceme. Budeme šťastní, ať to bude kluk nebo holčička, necháme se překvapit stejně, jako když jsme čekali prvního potomka,“ doplnil manželčiny informace Ondříček.

Na Vánoce se chystá i kolegyně Marthy Issové, herečka Hana Vagnerová. „No, chystá, to je trošku silné slovo. Já totiž ještě nemám nakoupený ani jeden dárek, ale dojde na to v brzké době. Vtrhnu do obchodů a pojedu, já všechno řeším last moment, takže mám stále ještě čas,“ uvedla Hanka.

Štědrý den bude trávit u rodičů, kam dorazí i její sestra, tety a stejdové, prostě idylka. O slavnostní tabuli se postará maminka. „Je to na ní, ale budu se snažit alespoň trošku pomoci, protože se vaří několik druhů jídel. Ségra je totiž vegetarián, já nemusím kapra, takže mamka dělá zeleninku a jinou rybu a samozřejmě polévku. A naše zvyky? Olovo nelijeme, ale zpíváme koledy. A občas vyrážíme i na půlnoční, to ale podle toho, jestli nejsme vyřízení nebo převínění,“ se smíchem dodala Hanka Vagnerová.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama