reklama

Sexy modelka Tereza Jelínková okupovala kasárna. Tolik krásy tam ještě nebylo

reklama

Procházet se v krásných šatech  ve vojenském objektu, to se jen tak nevidí. Modelka Tereza Jelínková by modely, ve kterých fotila v bývalých kasárnách v Klecanech nedaleko za Prahou, přivedla k šílenství kteréhokoliv vojáka.

Jejím štěstí bylo, že vojáci odtud už dávno odešli, ale i tak přes plot koukali mechanici z nedaleké autodílny, kteří se na křivky modelky Terezy Jelínkové, která patří ve Spojených státech mezi nejoblíbenější a nejznámější české modelky, chodili dívat v pravidelných intervalech.

Přestože venku zrovna bylo po dlouhé době hezky, Tereza většinu dne trávila ve vybydlených promrzlých ubikacích. „Já už jsem si zvykla, že když je zima, fotím venku, a když je krásně, jsem uvnitř. V lednu jsem to odnesla náběhem na zápal plic, tak teď to snad přežiju ve zdraví,“ směje se Tereza, která už si za svou kariéru při focení užila své.

Terezin pohodový přístup oceňuje i fotografka Adéla Bělková. „S Terezou už jsme několikrát fotily, a protože je to profesionálka každým coulem, nádherná ženská a úžasná osobnost, neváhala jsem, koho oslovím,“ říká. A tak v bývalých kasárnách vznikly pozoruhodné fashion snímky, na kterých je v zajímavém kontrastu Terezina krása a studené prostory kasáren. Při focení se Tereza „oblékla“ také do sukně z červených balonků naplněných heliem a když bylo hotovo, doslova celý štáb si balonky rozebral a dýchal helium, aby pak mohl mluvit tenkými hlásky, takže to v tu chvíli vypadalo, že člověk není v kasárnách, ale ve šmoulí vesnici.

Foto: Adéla Bělková

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama