reklama

Modelka Vignerová: po Ujfalušim loví mezi hokejisty!

reklama

Česká modelka a miss z roku 2009 Aneta Vignerová to dva roky to táhla s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Po jejich loňském rozchodu si ale od fotbalu chtěla trochu odpočinout a zcela propadla Kontinentální hokejové lize a hlavně klubu Lev Praha.

Svou příslušnost k týmu neváhá hlásat kdekoli se objeví, naposledy ji fotograf zachytil, jak se v dresu a s klubovou šálou vrhá i mezi auta na silnici. „Baví mě živá atmosféra na stadionu. A když nemůžu přijít osobně, fandím aspoň u televize,“ nadšeně rozmlouvá česká modelka, která je momentálně single. Ta se neváhala přihlásit ani do právě spuštěné soutěže, kdy se hledá Miss fanoušků, tedy ta nejoddanější a nejsympatičtější příznivkyně Lva Praha. Zájemkyně se hlásí do soutěže na stránce www.facebook.com/TelevizeSportTV, kam nahrají svoji co nejzajímavější fotku, jak fandí. Aneta nechce v soutěži nechat nic náhodě, výhra v podobě večeře s hráčem ji zřejmě láká natolik, že v klubových barvách neváhala skočit i mezi auta. „Chtěla jsem být originální a kluci si zvlášť teď v playoff zaslouží, aby moje fandění bylo pořádně znát,“ usmívá se Aneta.

Tvrdá konkurence

To ovšem ještě netušila, že není jedinou známou tváří, která hlásí svou oddanost pražskému klubu a touží ukořistit pomyslnou korunku královny mezi fanynkami na facebooku televizí Sport1 a Sport2 HD. Hokej zbožňuje i Česká Miss World 2012 Linda Bartošová, ta si zcela podmanila cestující pražského metra, kde jako správná fanynka burcovala lidi k podpoře Lva v playoff KHL. Zejména mužské osazenstvo vagónu se k Lindě téměř ihned připojilo a pokřik „Kdo neskáče, není Lev, hop hop hop“ se nesl celým vagónem. O své konkurentce na poli krásy však nevěděla ani Linda. „Aneta se také přihlásila? No tak to si tedy spolu vyřídíme, protože večeři s hráčem chci vyhrát já. Použiju všechny ženské zbraně, abych v anketě získala nejvíc hlasů,“ komentovala s úsměvem mladá modelka. Brzy jistě zjistíme, zda si tyto krásky opravdu vjedou do vlasů a zda vůbec některá z nich v soutěži uspěje, nebo veřejnost a hráči mužstva určí za vítězku jinou fanynku.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama